Edyta Herbuś o ślubie – ,,Nie marzę o tym, ale…”

Podczas ostatniego wywiadu Edyta Herbuś pojawiła się wraz z partnerem, który niespodziewanie złożył publiczną deklarację swojej miłości. Reakcja Edyty była wyraźnie zaskakująca dla wszystkich obecnych. W trakcie rozmowy zapytano ją także o stosunek do ślubu.

Edyta Herbuś o ślubie - ,,Nie marzę o tym ale...''
Foto Instagram:@edytaherbus

Niewielu wierzyło, że z ich znajomości wykiełkuje coś więcej niż przelotny romans. Jednak, Edyta Herbuś i Piotr Bukowiecki trzymają się razem do dziś, udowadniając, że są dla siebie stworzeni. Para stale pokazuje, że nie ma przeszkód, które mogłyby zniszczyć ich miłość. Tak było i tym razem, przy okazji ostatniego wywiadu.

Historia miłości niemożliwej

Przed pięcioma laty znaną tancerkę i aktorkę spotkało wiele uczuciowych zawirowań, zanim poznała miłość swojego życia. Jej bliskie relacje z tancerzem Tomaszem Barańskim czy przedsiębiorcą Maciejem Kawulskim nie przetrwały próby czasu. W jednym z wywiadów Edyta Herbuś wyznała, że wierzy, że właściwy partner pojawi się w odpowiednim momencie. Niedługo potem poznała starszego o rok producenta telewizyjnego. Wielu sądziło, że ich związek to tylko chwilowe zauroczenie. Piotr Bukowiecki był ojcem trojga dzieci z dwóch poprzednich związków, przez co część środowiska uważała, że tancerka nie poradzi sobie z takim obciążeniem.

,,Ta miłość, choć dla wielu wydawała się niemożliwa, jest dowodem na to, że można podążać za swoim sercem i mieć w du*ie to, co inni sobie pomyślą .”–  stwierdziła Herbuś.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Edyta Herbuś (@edytaherbus)

 Edyta Herbuś zaskoczona publicznym wyznaniem partnera

Ostatnio Edyta Herbuś odwiedziła redakcję Onet.pl, aby przeprowadzić prywatną rozmowę, w której uczestniczyła wraz z partnerem. Zaskoczeniem dla wszystkich było, gdy Piotr nagle złożył publiczną deklarację miłości. Edyta Herbuś była bardzo zaskoczona odważnym wyznaniem sympatii, co było widać w jej bezcennych reakcjach. Zapytana o to, czy spodziewała się takiego gestu i czy, podobnie jak inni obecni podczas wywiadu, pomyślała o możliwości weselnego tańca – gwiazda odpowiedziała dość emocjonalnie.

,,Piotr w takich ważnych momentach nie potrzebuje zapraszać do tego publiczności. Oboje mamy bardzo podobny stosunek do tego, że te momenty, te sytuacje, kiedy deklaruje się coś bardzo ważnego. Są najważniejsze dla nas. Później, jeśli będziemy chcieli się tym podzielić, to się nad tym zastanowimy. Sam moment, kiedy dzieje się magia między dwojgiem ludzi, co jest związane z naszą miłością, naszym wyborem, jest naszym momentem. Bardzo bym się zdziwiła, gdyby nagle mój Piotr pozwolił sobie na taką nonszalancję.”– przyznaje.

Czy Edyta Herbuś chce ślubu?

,,Nie marzę o tym, ale rozmawiamy o tym. Rozmawiamy bardzo fajnie i dojrzale na ten temat, co czujemy w związku z tym, czy rzeczywiście jest to dzisiaj nasza potrzeba i czy zdecydujemy, żeby coś takiego w naszym życiu się wydarzyło. Jaką decyzję podejmiemy? Zobaczymy, czas pokaże. – mówi otwarcie.