Jak powietrze. Agata Czykierda-Grabowska

Zwykła dziewczyna, zwykły chłopak, niezwykła miłość. Pierwsza polska powieść new adult!

Czykierda-Grabowska_Jak_powietrze
Niektórym może się wydawać, że Oliwii niczego nie brakuje. Przystojny chłopak, świetne studia, wieczory spędzane w warszawskich klubach. Ale gdy los stawia na jej drodze Dominika, w jego bursztynowych oczach dziewczyna dostrzega coś, czego nie dał jej wcześniej nikt inny.

Dominik mieszka w obskurnej kamienicy na Pradze i musi zajmować się młodszym rodzeństwem. W  jego życiu nie ma miejsca na rozrywki ani nawet na marzenia.
Choć pochodzą z dwóch różnych światów, wkrótce okazuje się, że nie mogą bez siebie żyć. On przynosi jej długo oczekiwany spokój, ona jest dla niego jak powietrze.
Ale czy taka miłość ma szanse przetrwać? Czy Dominik potrafi odciąć się od bolesnej przeszłości? Czy da się żyć bez powietrza?
„Jak powietrze” to powieść do bólu realna, przepełniona kalejdoskopem emocji i z postaciami, których nie sposób nie pokochać – zdobyła moje serce szturmem i na długo w nim pozostanie”.
Irena Bujak,
www.zapatrzonawksiazki.blogspot.com

„Jak powietrze to dowód na to, że w  new adultnie wszystko zostało dotychczas powiedziane oraz że możliwe jest stworzenie historii, która nie będzie bliźniaczo podobna do innych”.

Martyna Lewandowska,
www. ksiazek.blogspot.com