Gatta na mroźną aurę

gatta na mrozna zime

Trzaskający mróz i rekordowo niskie temperatury wystawiają nas na próbę wytrzymałości. W tak nieprzychylnych warunkach warto pomyśleć o właściwym dobraniu bielizny. Dla osób dbających o zdrowie, a jednocześnie doceniających elegancki krój i wysoką jakość tkanin, Gatta przygotowała nową linię bielizny New Essentials z serii Gatta Bodywear.

Gdy temperatura na dworze spada znacznie poniżej zera w pierwszej kolejności powinniśmy zadbać o nasze zdrowie, co przejawia się także noszeniem dobrze dobranej i dopasowanej bielizny. Gatta wśród swoich propozycji na ten rok zadbała także o niezbędną podczas mroźnej zimy, ciepłą i elegancką bieliznę. New Essentials to linia ubrań wchodzących w skład całorocznej kolekcji marki Gatta Bodywear.
O wyjątkowości tej linii stanowi tkanina, w której wykorzystano najnowocześniejsze włókna. Dzięki jej zastosowaniu, bielizna idealnie przylega do ciała, izolując je przed przenikliwym zimnem oraz jest wielokrotnie trwalsza i odporniejsza na zmechacenie niż tradycyjna bawełniana bielizna. Ubrania z linii New Essentials są także łatwiejsze w praniu, błyskawicznie wysychają i nie wymagają prasowania.

Komfort noszenia bielizny zapewnia sposób wykonania – wszystkie produkty z linii New Essentials zostały wyprodukowane w technice bezszwowej (seamless).

Inną niewątpliwą zaletą linii New Essentials jest jej wszechstronność – bezszwowe bluzki i topy zaprojektowane zostały w ten sposób, aby każda kobieta mogła znaleźć wśród nich fason odpowiedni dla jej figury i upodobań. Bluzeczki oraz podkoszulki w modnej gamie kolorystycznej można ze sobą harmonijnie łączyć, tworząc eleganckie, a jednocześnie funkcjonalne, dokładnie otulające sylwetkę zestawy.
Czasy, kiedy ubrać się ciepło, oznaczało złożyć na siebie jak najwięcej warstw ubrań minęły. Dziś wystarczy dobrać wykonane z nowoczesnych tkanin, dopasowane do ciała zestawy „zimowej” bielizny. Doskonałym uzupełnieniem koszulek z linii New Essentials są szorty marki Gatta Bodywear wykonane z miękkiej mikrofibry, z higienicznym, antybakteryjnym klinem. Szorty chroniąc pośladki przed zimnem zapewniają doskonały komfort użytkowania, a dzięki bezszwowej technice wykonania, przylegają do ciała jak druga skóra.
Cena detaliczna bluzki, golfu czy półgolfu wynosi od 35 zł do 45 zł
Cena detaliczna szortów wynosi ok. 19 zł

 

Monday, 30 January 2006