Gosia Andrzejewicz widziała UFO. Podzieliła się nagraniem

Piosenkarce podczas pobytu w Warszawie udało się nagrać podejrzany filmik. Czy dołączy ona do swojej koleżanki po fachu, Edyty Górniak, i zajmie się głoszeniem teorii spiskowych?

gosia andrzejewicz ufo
Gosia Andrzejewicz widziała UFO. Podzieliła się nagraniem

Gosia Andrzejewicz na TikToku i Instagramie podzieliła się z fanami filmikiem, na którym widać UFO. A przynajmniej tak twierdzi piosenkarka. Jak napisała wokalistka, długo wahała się nad tym, czy nagranie w ogóle publikować. Ostatecznie jednak postanowiła wrzucić je na swoje media społecznościowe. Czy Andrzejewicz rzeczywiście udało się udokumentować przelot kosmitów nad Polską?

Zobacz także: Edyta Górniak twierdzi, że woda w butelkach nie jest prawdziwa

Gosia Andrzejewicz widziała UFO

Piosenkarka poprosiła, aby komentatorzy odnieśli się do udostępnionych materiałów z odpowiednią powagą. Sporej części internautów przyszło to jednak z trudem. Wielu z nich zauważyło, że na nagraniu mogło być właściwie cokolwiek. Reklamówka? Mucha chodząca po szybie? Balon z helem? Możliwe, że był to także dron – chociaż nie wszędzie w stolicy są one dozwolone, to w wielu dzielnicach można nimi latać. Andrzejewicz przekonywała jednak, że nie pasują one do tego, co widziała, czyli obiektu z własnym napędem w kształcie rakiety.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez GOSIA ANDRZEJEWICZ (@gosiaand)

Teorie spiskowe gwiazd

Ponieważ w ostatnim czasie to Edyta Górniak wiedzie prym w świecie teorii spiskowych – gwiazda wyznała chociażby, że ma już 4 000 lat – wiele osób zapomina, że i Gosia Andrzejewicz ma do nich słabość. Wokalistka zgodziła się z Górniak chociażby w 2020 roku, kiedy przekonywała, że szczepienie na COVID-19 jest bez sensu. Zamiast tego radziła, żeby dbać o odporność dietą, ruchem i odpowiednim nastawieniem psychicznym. Według niej to wystarczyło, aby bronić się przed wszelkimi wirusami. Ponadto opowiadała o pozytywnym wpływie wypowiadania codziennie słów „kocham cię” 108 razy, między 20:00 i 21:00.