Horoskop od 1 do 8 stycznia 2024

Nowy Rok, nowe nadzieje, nowe plany, i być może nowe szczęście. Wejdźmy w ten rok z dobrym nastawieniem,a wszystko nam się uda!

znak-zodiaku-koziorozecNiech się wszystkim nam szczęści w Nowym Roku 2023! Pamiętajcie, że to co nam się przydarza w dużej mierze zależy od nas!

Baran

Barany na początku tygodnia mogą być nieco roztargnione, będą marzyć o przyszłości i mało czasu będą poświęcać pracy. Od wtorku energia będzie je rozpierać, zaczną realizować plany noworoczne, będą pełne entuzjazmu. W czwartkowe popołudnie przystopują i skupią się na przyjemnościach. W niedzielę czas zajmie im życie towarzyskie, może wybiorą się na wycieczkę po okolicy.

Byk

Byki w tym tygodniu mogą liczyć na przyjemne niespodzianki. W poniedziałek będą intuicyjnie podejmować właściwie decyzje. Od wtorku mogą liczyć na przypływ gotówki i dobre samopoczucie. Od czwartkowego popołudnia będą miały dobry czas na przyjemności zmysłowe. Będą przez weekend odpoczywać, poświęcą czas rodzinie, a niedziela będzie dobra na spotkania z przyjaciółmi.

Bliźnięta

Bliźnięta na początku tygodnia mogą być zgaszone i przygnębione, mogą mieć kłopoty z koncentracją, powinny zadbać o zdrowie. Od wtorku wróci im zwykły optymizm, wezmą się do pracy i realizowania swoich pomysłów, będą romansować na prawo i lewo. W drugiej połowie tygodnia nastawią się na życie towarzyskie, w weekend dobrze będą się bawić, mogą wybrać się do teatru lub na koncert.

Rak

Raki w poniedziałek będą w romantycznym nastroju, intuicja będzie je prowadzić przez meandry życia zawodowego, będą bardzo uczuciowe i rozmarzone. Od wtorku mogą być nerwowe i rozdrażnione, mogą wchodzić w konflikty z ludźmi. W czwartkowe popołudnie aura wokół nich się rozjaśni, będą w dobrej formie, spędzą dużo czasu z rodziną. W niedzielę mogą mieć ochotę na wycieczki lub narty.

Lew

Lwy w poniedziałek mogą mieć problemy z koncentracją, sprawy będą się rozłazić w szwach. Od wtorku będą pełne energii, będą miały dobry humor, praca będzie im szła jak z płatka, a w czasie wolnym będą romansować. Od czwartku będą często poirytowane, nerwowo będą reagować na sytuacje i dopiero w niedzielę rozluźnią się, będą towarzyskie i znajdą ciekawe rzeczy do zrobienia.

Panna

Panny na początku tygodnia będą nastawione sentymentalnie, będą ze współczuciem odchodzić do innych. Od wtorku odczują przypływ energii, ale mogą się zanadto rozpraszać w pracy. Od czwartku praca będzie dawać im satysfakcję i finansowo będą się czuły bezpieczne. W niedzielę mogą mieć chandrę, choć nie będzie po temu racjonalnych powodów.

Waga

Wagi na początku tygodnia mogą mieć poczucie, że nie panują nad sytuacją. Zmieni się to we wtorek, będą pełne energii, działania będą przynosić im satysfakcję, mogą umówić się na randkę. Od czwartku nastawią się na zakupy i przyjemności, dobrze zrobi im wizyta u kosmetyczki, będą miłe dla otoczenia, ale dopiero w niedzielę naprawdę poczują, że żyją dzięki życiu towarzyskiemu.

Skorpion

Skorpiony w poniedziałek będą miały ogromną intuicję, którą uda im się wykorzystać w sprawach biznesowych i nie tylko. Od wtorku będą nastawione na działanie, ale muszą uważać, aby nie brać na siebie zbyt dużo. Od czwartku będą miały dobry czas dla spraw zawodowych i finansów. Weekend spędzą w domowym zaciszu, ale w niedzielę warto będzie się gdzieś wybrać, choćby tylko na spacer.

Strzelec

Strzelce w poniedziałek mogą czuć się źle, powinny ciepło się ubierać i zażywać witaminy.
Od wtorku przybędzie im energii, wezmą się za działanie, rzucą się do uprawiania sportów i umówią się na randkę. Od czwartku więcej uwagi poświęcą rodzinie, choć mogą czuć się nieco ograniczone obowiązkami domowymi. Weekend spędzą na wycieczkach, wyjazdach, w górach na nartach.

Koziorożec

Koziorożce od poniedziałku będą wyjątkowo uczuciowe, mogą się w kimś zakochać, w pracy będą nieobecne myślami. Od wtorku wpadną w dołek emocjonalny, wszystko będzie je drażnić i irytować, a szczególnie szef w pracy. Powinny też pomyśleć o wypoczynku. Od
piątku nastrój im się poprawi, w pracy będą odnosić sukcesy, mogą dostać jakieś pieniądze. W niedzielę mogą się spotkać z przyjaciółmi.

Wodnik

Wodniki w poniedziałek będą miały tendencję do bujania w obłokach, trudno będzie ściągnąć je na ziemię. Od wtorku zaczną widzieć świat w ciepłych kolorach, będą pełne zapału i będą tryskać energią. Od czwartku będą nerwowe, nastrój będą miały pod zdechłym Azorkiem, mogą czuć się ograniczane. Dopiero w niedzielę odczują przyjemność z życia, mogą spędzić ją w plenerze.

Ryby

Ryby na początku tygodnia będą rozmarzone, uczuciowe, zdawać się będą na intuicję. Od
wtorku staną się energiczne, działanie będzie dawać im dużo przyjemności. W pracy wykażą się większą inwencją i mogą liczyć na sukcesy. Dobra passa zawodowa potrwa do końca tygodnia, ale od czwartku ważne staną się też sprawy rodzinne i domowe. Niedziela może być trudna, mogą czuć się zmęczone.