Horoskop od 20 listopada do 27 listopada 2023

Lwy w poniedziałek będą przygaszone, bo będzie im brakować życia towarzyskiego, będą miały dobre pomysły na rozwiązanie problemów w pracy oraz mimo ograniczeń dużo kontaktów z ludźmi.

Horoscope circle

W poniedziałek Bliźnięta będą miały mnóstwo okazji do ploteczek przy kawie, do rozmów z przyjaciółmi przez telefon. Czy inne znaki również będą tak towarzyskie?

Baran

Barany rozpoczną tydzień pełne zapału, będą towarzyskie i pełne inwencji. Od wtorku nastrój im się popsuje, mogą mieć problemy ze zdrowiem, powinny ciepło się ubierać. Również z bliskimi osobami trudniej będzie się rozmawiało. W czwartek i piątek będą znowu w doskonałej formie, mogą odnieść sukces w pracy. W weekend powinny odpocząć i poświęcić więcej uwagi swojemu zdrowiu.

Byk

Byki na początku tygodnia będą rozproszone i roztargnione. Od wtorku łatwiej będzie im się skupić, praca przyniesie im zadowolenie, więcej uwagi poświęcą sprawom domowym. Od czwartku mogą być podenerwowane, łatwo będzie o konflikty z innymi, mogą spodziewać się problemów z szefem. Weekend spędzą w gronie rodziny, w sobotę mogą zająć się sprzątaniem.

Bliźnięta

W poniedziałek Bliźnięta będą miały mnóstwo okazji do ploteczek przy kawie, do rozmów z przyjaciółmi przez telefon. Od wtorku zajęte będą sprawami domowymi i rodzinnymi. Od czwartku będą bardzo kreatywne, będą odnosić sukcesy w pracy, zostaną docenione. W weekend mogą poczuć się zmęczone i rozdrażnione, powinny poświęcić trochę uwagi swojemu zdrowiu, zadbać o wypoczynek.

Rak

W poniedziałek Raki mogą być roztargnione, ludzie będą wzmagać ich nerwowość. Od wtorku będą miały dobre dni, mogą się zakochać, z bliskimi będą w dobrych relacjach, a w pracy mogą mieć sporo szczęścia. W czwartek i piątek mogą zostać docenione przez szefa. Weekend poświęcą rodzinie i sprawom domowym, zajmą się sprzątaniem, zakupami, będą pomagać dzieciom w lekcjach.

Lew

Lwy w poniedziałek będą prowadzić ożywione życie towarzyskie, będą miały dobre pomysły na rozwiązanie problemów w pracy oraz dużo kontaktów z ludźmi. Od wtorku ważne staną się sprawy rodzinne, w domu może być konieczne sprzątanie, dzieci będą wymagały uwagi. W czwartek i piątek będą miały dobre dni, mogą spodziewać się uznania. W weekend będą nudzić się w domu.

Panna

Panny w poniedziałek mogą czuć się zmęczone i rozkojarzone, mogą narzekać na ból głowy, ale już popołudniu wszystko zacznie wyglądać pomyślnie. Od wtorku pociechy mogą potrzebować więcej uwagi, będą miały okazję służyć innym pomocą. W czwartek i piątek będą mogły pozwolić sobie na rozrywkę, kreatywne działania i zabawę. Na weekend zaplanują generalne porządki.

Waga

Wagi w poniedziałek będą ożywione i towarzyskie, rano wymienią ze współpracownikami najnowsze ploteczki, ale już od południa może dopaść je chandra. We wtorek i środę mogą źle się czuć, mogą być mocno zmęczone i poirytowane. Od czwartku nastrój im się poprawi, będą romansować i umawiać się na randki. W weekend nastawią się na odpoczynek, choć będą musiały uporać się obowiązkami domowymi.

Skorpion

Skorpiony w poniedziałek będą czuły się nieswojo, za dużo będzie telefonów i kontaktów z ludźmi. Od wtorku poczują się kochane, życie rodzinne nabierze blasku, będą emanować ciepłem i uczuciami wobec bliskich osób. Od czwartku będą niecierpliwe i mogą być skłócone z otoczeniem. W weekend poświęcą się pracom domowym dla rozładowania stresów.

Strzelec

Poniedziałek będzie dla Strzelców szczęśliwym dniem, będą cały czas w ruchu i wśród ludzi. Od wtorku poświęcą więcej czasu rodzinie i dzieciom, ale mogą czuć się rozdrażnione brakiem ruchu. Od czwartku będą miały sporo okazji do imprezowania, a w pracy mogą liczyć na sukcesy. W weekend czekają je wyjazdy, a jeśli nie uda się wyjechać, to będą musiały wziąć się za sprzątanie.

Koziorożec

Koziorożce w poniedziałek mogą mieć trudności ze skupieniem się na pracy. Od wtorku w pracy łatwiej będzie im się skoncentrować, ale ważne staną się obowiązki domowe i rodzinne, które będą je rozpraszać. Od czwartku mogą wejść w konflikt z przełożonymi, powinny pilnować się, co mówią. Weekend poświęcą na drobne naprawy w domu, sprzątanie i spędzą go z rodziną.

Wodnik

Wodniki w poniedziałek będą energiczne, rozmowne, zarzucą wszystkich dobrymi pomysłami. Od wtorku mogą czuć się przytłoczone obowiązkami domowymi, będą zgaszone i brak im będzie wolności. Od czwartku wyrwą się w świat, zabłysną w pracy kreatywnością, odniosą sukcesy. W weekend mogą poczuć się ograniczone i spętane przez domowe obowiązki.

Ryby

Dla Ryb tydzień rozpocznie się nie najlepiej, będą zmęczone i rozdrażnione, ale już od wtorku poczują się znacznie lepiej. Praca będzie dobrze im szła, będą w dobrych relacjach z rodziną, a wolne Ryby mogą się zakochać. Od czwartku będą twórczo podchodzić do rzeczywistości, ale będą ulegać woli innych, silniejszych od siebie. W weekend wycofają się w domowe pielesze.