Horoskop od 5 do 13 grudnia 2023

Wagi na początku tygodnia mogą mieć problemy z decyzyjnością, praca będzie im szła opornie. Ryby będą rozmarzone, a pozostałe znaki jakie będą miały nastawienie do świata?

Znaki zodiaku. Fotolia

Jesienno-zimowa aura sprawia, że i nastrój mocno się waha. Czy układ gwiazd sprawi, że poczujesz się lepiej?

Baran

Barany rozpoczną tydzień w jesiennym nastroju, będą rozkojarzone, praca będzie 25przychodzić im z trudem. Od wtorku energia będzie je rozsadzać, będą żywe i pełne wigoru, praca będzie im się palić w rękach. W czwartek opadną nieco z sił, postarają się o relaks, skupią się na przyjemnościach. W weekend życie towarzyskie nabierze rozmachu, mogą wybrać się na wycieczkę lub zajmą się uprawianiem sportu.

Byk

Byki na początku tygodnia będą zadowolone z życia, będą miały dobrą intuicję i mogą dokonywać korzystnych inwestycji. Od wtorku mogą czuć się rozkojarzone nadmiarem działań wokół nich, niełatwo będzie im nadążyć za wydarzeniami. Czwartek przyniesie im dobry czas w sprawach zawodowych i finansowych. W weekend postarają się o rozrywki, wypoczynek czynny będzie najlepszym wyborem.

Bliźnięta

Bliźnięta na początku tygodnia będą czuły się zmęczone i przybite, ale już od wtorku będą nadrabiać wszelkie zaległości, energia będzie je rozpierać, ze wszystkim dadzą sobie radę. W drugiej połowie tygodnia będą nastawione na zarabianie, mogą liczyć na przypływ gotówki, będą miały dobry czas na zakupy. Weekend spędzą rozrywkowo, wśród przyjaciół lub będą zbierać informacje.

Rak

Raki na początku tygodnia będą uczuciowe i sentymentalne, nastawione na pomaganie innym, powinny kierować się swoją intuicją. Od wtorku mogą być nerwowe, zdekoncentrowane, mogą wchodzić w konflikty z otoczeniem. W czwartek aura się zmieni, uspokoją się, poczują się stabilnie, będą mogły zająć się domem i rodziną. Weekend zanosi się na towarzyski, mogą mieć gości lub gdzieś wyjadą.

Lew

Lwy w poniedziałek mogą oddać się marzeniom, co będzie utrudniać im pracę, bo działać będą dość chaotycznie. Od wtorku będą pełne energii, dobry humor będzie im dopisywał, praca będzie im szła jak z płatka. Od czwartku mogą być poirytowane, ich reakcje na otoczenie mogą być nerwowe, mogą też wpadać w dołki emocjonalne.  W weekend rozluźnią się, spędzą czas na rozrywkach.

Panna

Panny na początku tygodnia będą empatyczne, pełne współczucia  dla innych i skłonne do poświęcania się. Od wtorku wokół  nich dużo się będzie działo, mogą mieć problem z podejmowaniem decyzji, mogą czuć się przeciążone obowiązkami. Od czwartku poczują się bezpiecznie pod względem finansowym. W weekend z przyjemnością wybiorą się do kina lub oddadzą się lekturze księgarskich nowości.

Waga

Wagi na początku tygodnia mogą mieć problemy z decyzyjnością, praca będzie im szła opornie. Od wtorku będą optymistycznie nastawione do życia, mogą umówić się na randkę, w związkach będzie bardzo namiętnie. Od czwartku mają dobry czas na zakupy, bo kupią rzeczy solidne, zadbają o siebie i swoje przyjemności. W weekend najchętniej zajmą się życiem towarzyskim i kulturalnym.

Skorpion

Skorpiony w tym tygodniu będą pełne energii i chęci do życia, będą miały mnóstwo dobrych pomysłów. W poniedziałek będą miały wspaniałą intuicję, która pomoże dokonywać im korzystnych wyborów. Od czwartku będą czuły się stabilnie, świat będzie im sprzyjał w sprawach finansowych. Weekend spędzą w dobrym towarzystwie, z przyjemnością poczytają dobrą książkę.

Strzelec

Strzelce w poniedziałek mogą narzekać na złe samopoczucie, mogą być zmęczone lub chore. Od wtorku odczują przypływ energii, rzucą się wir pracy, w wolnym czasie do uprawiania sportów i romansowania. Od czwartku więcej uwagi poświęcą sprawom zawodowym i rodzinnym, mogą liczyć na wpływy na konto w banku. Weekend spędzą wśród ludzi, na wycieczkach i wyjazdach.

Koziorożec

Koziorożce w poniedziałek z trudem dostosują się do rytmu pracy, mogą być zdekoncentrowane. Od wtorku mogą mieć skłonność do irytowania się bez potrzeby, pogorszy się ich samopoczucie, mogą pokłócić się z bliską osobą lub z kimś w pracy. W czwartek odetchną, w pracy będą odnosić sukcesy, w domu mogą liczyć na wsparcie, a w weekend pozwolą sobie na rozrywki.

Wodnik

Wodniki w poniedziałek mogą bujały w obłokach, nie będą miały chęci do pracy. Od wtorku będą patrzeć na świat przez różowe okulary, będą miały mnóstwo pomysłów, często nierealnych. Od czwartku będą nerwowe, poirytowane, mogą mieć poczucie, że duszą się w domu. Weekend przyniesie im dobry nastrój, będą mogły wreszcie nagadać się z przyjaciółmi i oddać ulubionym rozrywkom.

Ryby

Ryby na początku tygodnia będą rozmarzone, zamiast pracować będą analizować swoje sny. Od wtorku będą miały więcej energii, mogą wiele zdziałać, choć przypłacą to zmęczeniem. W pracy wykażą się inwencją i mogą liczyć na sukcesy. Dobra passa zawodowa potrwa do końca tygodnia, od czwartku mogą liczyć na przypływ gotówki. W weekend mogą mieć chandrę i niechęć do kontaktów z ludźmi.