Iwona Czarkowska. Wesoła rozwódka

Rozwód to nie musi być od razu koniec świata! W swojej najnowszej książce Iwona Czarkowska pokazuje, że życie po rozwodzie wcale nie jest złe.

Wesoła rozwódka. Iwona Czarkowska
Wesoła rozwódka. Iwona Czarkowska

Rozwód boli jeszcze bardziej, gdy jest całkowicie niespodziewany. Jednak rozwódka wcale nie musi być kobietą smutną i przegraną!
Gdy do drzwi głównej bohaterki, Alicji, puka obca kobieta i oznajmia, że mąż od dawna ją zdradza, Alicji trudno jest w to uwierzyć. Była przekonana, że mąż ją kocha. W takiej sytuacji jedyną rozsądną decyzją wydaje się rozwód. Mimo to Alicja chce udowodnić, że rozwódka wcale nie musi być stracona dla świata. Wręcz przeciwnie – stara się pokazać, że po rozwodzie można cieszyć się nowym życiem. Co więcej, chce to uświadomić także innym kobietom, które spotkało to, co ją. Będzie wesoło i będzie się działo!

O autorce:

Iwona Czarkowska znana jest głównie jako autorka opowiadań i książek dla dzieci. Z wykształcenia jest dziennikarzem. Oprócz pisania książek, zajmuje się też copywritingiem, przygotowuje scenariusze gier edukacyjnych, pracuje także jako tłumacz. Pierwszą powieść dla dorosłych, „Słomianą wdowę”, opublikowała w 2009 roku