Jak osiągnąć efekt metalicznych ust?

Metaliczny makijaż ust to ekstrawaganckie rozwiązanie, które coraz częściej wybierają osoby znaczące w świecie mody i urody. Jest prosty w wykonaniu, a efekty sprawiają, że wyróżniasz się niepowtarzalnym lookiem.

Foto. instagram.com/artofmakeupschool

Metaliczny efekt cieszy się dużym zainteresowaniem. Zobaczymy go w takich dodatkach jak buty, torebki i nadruki na koszulkach,a nawet spodnie i kurtki. Jak sprawdzi się w makijażu? Czasami lubimy urzekać mocniejszym spojrzeniem, dlatego chętnie sięgamy po metaliczne eye-linery oraz cienie do powiek. Czy warto wykorzystać ten efekt także na ustach?

Sekret połyskujących warg

Na czym polega tajemnica metalicznego makijażu ust? Wydaje się, że utrzymanie efektu jest niemożliwe i nie ma kosmetyków, które w tym pomogą. Kluczowy okazuje się jednak eyeliner! Produkt przeznaczony do malowania oczu, które są delikatne, doskonale sprawdza się w przypadku makijażu warg! Wybranie złotego lub innego metalicznego wariantu pomoże uzyskać zamierzony efekt.

Foto. instagram.com/llhubbard315

Niezawodnym produktem kosmetycznym okazuje się również wazelina, która po wymieszaniu z sypkimi cieniami do powiek sprawdzi się na ustach. To połączenie sprawia, że makijaż nie tylko zachwyca, ale i chroni usta. Nie musisz martwić się o ich wysuszenie czy podrażnienie.

Foto. instagram.com/bykragskov

Połyskujące usta to must have wieczornych wyjść i wakacyjnego looku. Jeżeli nie chcesz eksperymentować, warto sięgnąć po gotowe produkty z podobnym przeznaczeniem. Rynek kosmetyczny jest bogaty w metaliczne pomadki do ust.

Foto. instagram.com/ llhubbard315

Marcelina Bednarska

Wpis znaleziono dzięki:

- metaliczne usta

- makijaż

- usta