Jak wyposażyć pokój? Pomysły na ciekawe wnętrze

Pokój to miejsce, które powinno być ładne oraz komfortowe, dla osoby w nim przebywającej. Przedstawiamy inspiracje do jego wyposażenia!

foto. instagram.com/wonderfulrooms

Pokój to ulubiona część domu lub mieszkania. W tym pomieszczeniu możemy odpocząć oraz wyrazić siebie przez wystrój i zachwycić gości. Z biegiem czasu trendy ulegają zmianie, a my chętnie im ulegamy. W zależności od zastosowania miejsca możemy wykorzystać różne pomysły. Jak zaprojektować wnętrze pokoju, aby oddawał naszą osobowość i był ostoją komfortu?

W romantycznym stylu

Marzy ci się zaciszne miejsce w którym poczujesz się wyjątkowo? Wystarczy tylko odpowiednio wyposażyć pokój. Duże znaczenie ma gra świateł – warto rozejrzeć się za świecami, lampionami czy tzw. cotton balls, które w ostatnim czasie są dostępne w większości sklepów w różnych wariantach. Dodatkowe oświetlenie doda miejscu uroku.

Minimalistycznie

Nie lubisz zbędnych przedmiotów na półkach, a biel do ciebie przemawia? Postaw na minimalizm. Wykorzystaj klasyczne rozwiązania, pamiętając o dodatkach – dzięki temu pokój będzie wyglądał na prosty, ale nie będzie nudny.

foto. instagram.com/wonderfulrooms

Nowoczesne wydanie

Taki widok przez dłuższy czas był zarezerwowany tylko dla stałych bywalców w rezydencjach i luksusowych hotelach. Jednak obecnie, z większym budżetem, możesz pozwolić sobie na ultranowoczesne rozwiązania.

foto. instagram.com/wonderfulrooms

Dla prawdziwej damy

Lubisz makijaż, dziewczęce kolory i jesteś typową kobietą, a może – damą? Kolorowy wystrój i ciekawe dekoracje powinny spełnić twoje oczekiwania. Możesz wykorzystać ramki i zdjęcia, które wypełnią pustą ścianę. Warto, aby to, co znajduje się na półkach było ułożone w sposób przemyślany tak, aby całość do siebie pasowała. Wybierz jeden motyw, który szczególnie przypadł ci do gustu i działaj!

foto. instagram.com/creativesposts

Marcelina Bednarska