Jan Niezbędny – nowoczesne wzornictwo, niezawodna konstrukcja i wygoda

Latem, kiedy dni są dłuższe, a przyjemne i ciepłe promienie słońca towarzyszą nam przez cały dzień mamy dużo więcej energii i motywacji do działania. Oczywiste jest, że w tym pięknym czasie należy odpocząć i zrelaksować się spędzając cały dzień w hamaku. Warto jednak też wykorzystać tę energię na domowe porządki lub na małe zmiany w wystroju wnętrza, które dodadzą do niego odrobinę świeżości. Jan Niezbędny pędzi z pomocą, aby letnią atmosferę i relaksacyjną aurę wprowadzić także do wnętrz! Proponuje połączenie funkcjonalności i designu. Przedstawia serię desek do prasowania, dzięki którym codzienne domowe obowiązki staną się czystą przyjemnością.

ludzik-suszarki-deski-+-zelazko

Nowoczesne, modernistyczne wnętrza cechuje przede wszystkim funkcjonalność i prostota. Minimalistyczna aranżacja mieszkania urozmaicona jest niebanalnymi dodatkami. W przypadku małych mieszkań, gdzie każdy metr jest na wagę złota, warto połączyć funkcjonalność z designem i zainwestować na przykład w deskę do prasowania Jana Niezbędnego. Wersja Premium dzięki nowoczesnemu stylowi z powodzeniem może stać się oryginalnym elementem wystroju mieszkania.

 Jan Niezbędny – deska do prasowania premium – nowoczesny design i wygoda

Doskonała dla osób ceniących najwyższą jakość oraz nowoczesne i stylowe wzornictwo. Innowacyjna konstrukcja sprawia, że jest wygodniejsza niż standardowe deski do prasowania. Kształt nóg został zaprojektowany w taki sposób, aby można było wygodnie prasować zarówno na stojąco, jaki i na siedząco. Z kolei przestrzeń pod deską umożliwia wstawienie kosza na pranie lub stacji parowej. Specjalnie wyprofilowane nakładki na nogi ułatwiają idealne wypoziomowanie. Deska wyposażona jest w gniazdko elektryczne, przedłużacz oraz boczną antenkę podtrzymującą kabel żelazka, która po złożeniu nie przeszkadza przy prasowaniu. Specjalne tłoczenia na metalowej półce pozwalają powiesić wieszaki z wyprasowanymi ubraniami. Deska wyposażona jest w blokadę uniemożliwiającą rozłożenie się podczas stania.
Cena: 250zł

deska2

Jan Niezbędny – deska do prasowania compact plus – niezawodna konstrukcja

Doskonała dla osób ceniących jakość oraz wygodę. Deska o sprawdzonej i niezawodnej konstrukcji. Wyposażona jest w gniazdko elektryczne, przedłużacz oraz antenkę podtrzymującą kabel żelazka. Specjalne tłoczenia na metalowej półce pozwalają powiesić wieszaki z wyprasowanymi ubraniami. Deska wyposażona jest w blokadę uniemożliwiającą rozłożenie się podczas stania.
Cena: 190 zł

deska1

Jan Niezbędny – deska do prasowania standard – łatwość przechowywania

Doskonała dla osób dysponujących ograniczonym miejscem na przechowywanie deski. Nieskomplikowana konstrukcja sprawia, że jej użytkowanie jest czystą przyjemnością. Specjalne tłoczenia na metalowej półce pozwalają powiesić wieszaki z wyprasowanymi ubraniami. Deska wyposażona jest w blokadę uniemożliwiającą rozłożenie się podczas stania.
Cena: 120zł

deska3

Szczegółowe informacje o produktach:
www.janniezbedny.pl oraz Facebok Jan Niezbędny

Jan Niezbędny – Żyj wygodniej!

JN suszarki deski KV A4 72 dpi