Joanna Krupa rozstała się z mężem – co było tego powodem?

"Idziemy naprzód jako przyjaciele"- Tak celebrytka skomentowała rozstanie z Douglasem Nunesem. W oświadczeniu zaznaczyła również, że oboje kierują się dobrem córki.

Joanna Krupa rozstała się z mężem - co było tego powodem?
Foto Instagram: @joannakrupa

Joanna Krupa szczerze o rozwodzie

Jakiś czas temu portal TMZ poinformował, że to Douglas Nunes wniósł pozew rozwodowy. Teraz dowiadujemy się, że Joanna Krupa oficjalnie potwierdza te wieści, a do rozwodu dojdzie niebawem.

,,Razem z mężem podjęliśmy wspólną decyzję o separacji. Mamy między nami prywatną umowę, która jest naszą sprawą i idziemy naprzód jako przyjaciele. Nadal żyjemy codziennie jako rodzina dla naszej córki, którą oboje stawiamy przed sobą. Ze względu na moją rodzinę nie będę tego dalej komentowała, tylko powiem, że każdy z nas jest zaangażowany w zapewnienie szczęścia drugiej osobie, abyśmy mogli być najlepszymi możliwymi rodzicami, idąc naprzód.” – Napisała.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Co było powodem rozstania?

Joanna Krupa i Douglas Nunes wychowują obecnie swoją trzyletnią córkę, Ashę-Leigh. W internecie znaleźć można informacje, że partner modelki właśnie złożył dokumenty rozwodowe w Los Angeles, powołując się na różnice charakterów. Według doniesień, para miała się rozstać dokładnie 2 stycznia tego roku, o czym śmiało mówi sam Nunes.