Joanna Krupa znów się zaręczyła! Kim jest jej przyszły mąż?

Joanna Krupa bardzo przeżyła rozwód z Romainem Zago w 2017 roku. Od tamtej pory była bardzo ostrożna w kwestii doboru partnerów, ale jak widać szybko udało jej się ponownie odnaleźć szczęście!

fot. Instagram @joannakrupa

Głośny rozwód z przedsiębiorcą Romainem Zago mocno odbił się na samopoczuciu modelki. Twierdziła, że straciła bezpowrotnie najlepsze lata swojego życia. Po rozstaniu nie pozostała jednak długo sama, co zaniepokoiło jej fanów, którzy obawiali się, że ponownie zostanie zraniona. Mimo to widać, że jej życie zaczyna układać się na nowo, a jej wczorajsza publikacja na Instagramie zdaje się to potwierdzać.

Krupa zamieściła zdjęcie, na którym jej partner, businessman Douglas Nunes, trzyma ją za rękę. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie ogromny pierścionek z brylantem na jej palcu serdecznym.

fot. Instagram @joannakrupa

Modelka przyznała niedawno, że być może w tym roku zostanie mamą. – Wiesz, to co się dzieje w moim życiu to może za rok już będzie jakiś mały brzuszek, ale na razie nie chcę mówić. – przyznała radośnie w listopadowym odcinku „Dzień dobry TVN”. Mamy nadzieję, że przystojny producent filmowy da jej równie dużo szczęścia, co ogromny pierścionek, którego wartość szacowana jest na ok. 2 mln złotych!

 

Anna Dzielińska