Julia Wieniawa i Kuba Karaś nagrali wspólną piosenkę

Takiego duetu jeszcze nie było! Na swoje dwudziestolecie wytwórnia Kayax zaserwowała słuchaczom niejedną niespodziankę, ale nowa wersja utworu Skubasa "Nie mam dla Ciebie miłości" wykonana przez Wieniawę i Karasia to prawdziwy przebój.

Julia Wieniawa i Kuba Karaś
Julia Wieniawa i Kuba Karaś nagrali wspólną piosenkę. Foto Instagram @ipnops

Mało która gwiazda może pochwalić się takim wachlarzem osiągnięć, co Julia Wieniawa. Aktorka, która skończyła niedawno dwadzieścia trzy lata, nie tylko ma za sobą liczne role w filmach, serialach i na scenie, ale jest właścicielką firmy odzieżowej i często udziela się w mediach społecznościowych. Ponadto rozwija się muzycznie. Wydała 10 singli. Teraz nadszedł czas na kolejny wokalny projekt. Pod flagą wytwórni Kayax, duet Julia Wieniawa i Kuba Karaś wydał właśnie cover utworu „Nie mam dla Ciebie miłości”.

Julia Wieniawa i Kuba Karaś nagrali razem piosenkę

Cover jest ostatnim singlem wydanym z okazji dwudziestolecia wytwórni Kayax, w ramach którego utworzono akcję „Kayax XX Rework”. Wcześniej w projekcie wzięli udział tacy artyści, jak Krzysztof Zalewski, Mery Spolsky, Ania Leon i Arek Kłusowski. Nagrali oni swoje własne, zaskakujące wersje największych przebojów z katalogu firmy. Piosenki pojawiły się pod koniec grudnia w serwisach streamingowych.

Zupełnie nowa wersja Kuby Karasia

Kuba Karaś znany jest ze swojej pracy w zespole The Dumplings. Występuje w nim w duecie razem z Justyną Święs. Para wydała razem trzy albumy, z których pierwszy nagrodzono Fryderykiem. Teraz artysty można posłuchać w zupełnie nowym wydaniu, z nową muzyczną partnerką.

– Za każdym razem, gdy słyszę ten tekst, przechodzą mnie ciarki. Jest bardzo bliski mojemu sercu. Myślę że wielu z nas doświadczyło kiedyś podobnych emocji i w tej piosence może odnaleźć cząstkę siebie. Razem z Kubą chcieliśmy pokazać ten utwór z kobiecej perspektywy – powiedziała o współpracy Wieniawa.

Wstęp do nowej płyty

To na pewno nie ostatni utwór, w którym usłyszymy Wieniawę. Artystka planuje bowiem wydanie debiutanckiego albumu już w tym roku. Jak zapowiedziała wytwórnia, płyta planowana jest na pierwszą połowę 2022. Zapowiada ją utwór „Na darmo”, który swoją premierę miał w sierpniu 2021.