Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki nie są już razem

Gwiazda oficjalnie potwierdziła plotki, na temat jej związku z młodym aktorem. Zrobiła to jednak w dość niespotykany, a dla niektórych szokujący sposób.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki nie są już razem
Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki nie są już razem

Plotki czy szczera prawda?

Julia Wieniawa po nieudanym związku z Antkiem Królikowskim związała się z Nikodemem Rozbickim. W listopadzie 2020 roku para potwierdziła, że łączy ich coś więcej. Od tego momentu mogliśmy bacznie śledzić ich miłosne przygody na Instagramie. Zakochani chętnie się nimi dzielili wstawiając liczne relacje na swoje social media. Od pewnego czasu jednak, fani zauważyli, że para coraz rzadziej pokazuje się razem w Internecie. To wywołało liczne spekulacje na temat, czy są dalej razem?

Międzygalaktyczna więź Wieniawy i Rozbickiego

Tym razem plotki okazały się być prawdą. Ich brak wspólnej obecności na social mediach nie był jedynie szalonym, wścibskim domysłem. Julia Wieniawa potwierdziła, że nie jest już z Nikodemem Rozbickim. Zrobiła to jednak w dość niecodzienny sposób. Gwiazda dodała na swój profil zdjęcie z Londynu, z byłym partnerem. Para tłumaczy, że mimo rozstania ich stosunek do siebie zostaje serdeczny, a przy tym pozdrawiają fanów z Londynu!

,,Tak, nie jesteśmy już razem, ale mamy dla siebie ocean dobroci i międzygalaktyczną więź. Pozdro z Londynu!” – czytamy na profilu obu gwiazd.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Nikodem Rozbicki (@nikodamn)