Kamera Linksys pilnuje dzieci

kamera linksys

Wystarczy wejść na stronę www, aby zobaczyć, co porabiają w mieszkaniu dzieci, pies czy ekipa remontowa
Firma Linksys®, oddział Cisco, przedstawia bezprzewodową kamerę WVC54GCA, która pozwala na bieżąco monitorować, co dzieje się w mieszkaniu lub w pobliżu domu.

To odpowiedź na potrzeby wszystkich zapracowanych mam, które martwią się o swoje pociechy, pozostawione pod pieczą rodziny lub opiekunek. Kamera pomaga też odprężyć się na wakacjach, kiedy to w dowolnym momencie można sprawdzić, czy dom, ogród i samochód bezpiecznie czekają na nasz powrót.

Wygodna obsługa
Jedyne, co potrzebne jest do instalacji kamery, to działający w domu internet. W przeciwieństwie do zwykłej kamery internetowej, która do zamontowania wymaga komputera, model WVC54GCA można podłączyć bezpośrednio do bezprzewodowej sieci domowej. Kamera posiada oprogramowanie umożliwiające jej zdalną obsługę i przesyłanie danych. Aby uzyskać podgląd monitorowanego miejsca, wystarczy z dowolnego miejsca (np. z pracy lub kajefki internetowej) zalogować się na podanej stronie internetowej. Dostęp do kamery może nastąpić z każdej lokalizacji miejsca na ziemi.

„To dobre rozwiązanie dla każdej kobiety, która chce mieć kontrolę nad sprawami wokół. Z jednej strony pozwala na bieżąco monitorować, co dzieje się w mieszkaniu. Z drugiej – jest świetnym rozwiązaniem do nagrywania relacji z ważnych wydarzeń. Wystarczy zalogować się w sieci, aby oczami kamery brać udział w istotnych dla bliskich osób chwilach”, mówi Kamil Śliwski, dyrektor ds. sprzedaży Linksys, oddział Cisco, w Polsce.

Powiadamianie o nietypowych sytuacjach
Kamera WVC54GCA posiada specjalny tryb bezpieczeństwa, który wykrywa ruch i automatycznie wysyła e-maila do właściciela. Do komunikatu dołączany jest materiał audio-video. Po otrzymaniu wiadomości, użytkownik może zalogować się do kamery i na bieżąco obserwować sytuację. Można też ustawić, aby urządzenie zapisywało na dysku odbierany obraz o ustalonej porze. Ze strony z podglądem do kamery mogą jednocześnie korzystać cztery osoby.

Ceny oraz dostępność
Kamera WVC54GCA jest dostępna u autoryzowanych sprzedawców oraz w sklepach internetowych. Sugerowana cena detaliczna to 330 zł brutto.