Kanye West i Julia Fox oficjalnie są razem

Czy to nowa, gorąca para show-biznesu? A może Ye próbuje tylko wzbudzić zazdrość w Kim Kardashian?

Kanye West i Julia Fox
Kanye West i Julia Fox oficjalnie są razem. Foto Instagram @yefanatics

Niedawno media obiegła informacja, że Kim Kardashian, (jeszcze) żona Kanyego (Ye) Westa, spotyka się z Petem Davidsonem. Nowy związek celebrytki z pewnością musiał zaboleć jej byłego partnera, który, jak się wydawało, planował walczyć o małżeństwo. Wszedł nawet w posiadanie domu znajdującego się na przeciwko willi małżonki, z którą obecnie jest w separacji. Teraz jednak okazuje się, że raper rozpoczął właśnie nowy związek. Kanye West i Julia Fox przyznali, że są razem oraz opublikowali kilka wspólnych, pikantnych fotek.

Czy to coś poważnego?

Od czasu rozstania z Kim Kardashian Ye wcale nie stronił od randek. W przypadku Julii Fox, aktorki znanej głównie z filmu „Uncut Gems”, to chyba jednak coś więcej. Jak przyznaje gwiazda, wraz z nowym partnerem poznali się w sylwestrową noc, którą oboje spędzali w Miami, i od razu coś ich połączyło.

– Jego energia jest tak zabawna, że chcesz być blisko niego. Sprawił, że ja i moi przyjaciele śmialiśmy się, tańczyliśmy i uśmiechaliśmy się przez całą noc – napisała aktorka na swoim blogu.

Po wspólnym przyjęciu Kanye West i Julia Fox postanowili spotkać się po raz kolejny, tym razem w Nowym Jorku. W swoim wpisie kobieta przyznała, że była pod wrażeniem punktualności rapera. Wybrali się na przedstawienie, a także kolację, gdzie Ye zorganizował dla nowej ukochanej sesję zdjęciową. Ale to nie koniec niespodzianek od romantycznego muzyka. Później Kanye zaprowadził Julię do hotelu.

– Cały hotelowy apartament był pełen ubrań. To spełnienie marzeń każdej dziewczyny. To było jak prawdziwy moment Kopciuszka. Nie wiem, jak to zrobił ani jak udało mu się to wszystko zorganizować na czas. Byłam tak zaskoczona. Kto robi takie rzeczy na drugiej randce? – zachwycała się aktorka.

Gorąca sesja zdjęciowa

Julia podzieliła się także kilkoma pikantnymi kadrami, które mogą świadczyć o tym, że znajomość gwiazd nie jest jedynie niewinną przyjaźnią. Fotografie wykonano w wyżej wspomnianym pokoju hotelowym, gdzie na aktorkę czekała garderoba pełna ubrań.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Kanye West (@kanyewestaurant_)