Karolina Łabaj. „Karma. Dziwką czy przyjacielem?”

Do księgarń trafiła właśnie książka, która porusza niezwykle istotne problemy społeczne, takie jak przemoc w związku, przemoc psychiczna i seksualna, depresja… A na dodatek jest formą autentycznych zwierzeń autorki.

„Karma. Dziwką czy przyjacielem?” to debiutancka książka Karoliny Łabaj, której tytuł, mimo swej jaskrawości, nie jest przypadkowy. Ma zwrócić uwagę czytelników na tematy, które według autorki są istotne.

Ta historia powstała z własnych doświadczeń autorki, która kiedyś zmagała się z koszmarami, o których pisze, czyniąc jej literacki debiut niezwykle prawdziwym. Jak przyznaje – „Ta książka to prezent urodzinowy, który zdecydowałam sobie podarować na 30. urodziny. Jest to realizacja marzenia, które nosiłam w sobie jako nastolatka. Scenariusz jest zupełnie inny niż ten, który miałam na myśli 15 lat temu, lecz o wiele lepszy, bo oparty na prawdziwej historii i nacechowany prawdziwą chęcią niesienia pomocy innym. Pomocy, której wielu z nas potrzebuje.”

Łabaj, jako absolwentka psychologii, ma naturalną empatię i zainteresowanie emocjami oraz duchowością. Zdecydowała się podzielić swoją historią, by wesprzeć tych, którzy tego wsparcia potrzebują. W swojej książce poświęca dużo czasu na omówienie tematu karmy, leczenia traumy za pomocą hipnozy i procesów przemian, które są częścią życia każdej osoby, zwłaszcza tych, które doświadczyły życiowych komplikacji.

„Karma. Dziwką czy przyjacielem?” jest historią młodej kobiety, która poszukuje miłości, bliskości i bezpieczeństwa. Te uczucia udaje jej się znaleźć u swojego partnera, z którym decyduje się wyjechać za granicę. Wszystko to prowadzi do depresji i poczucia braku zamiłowania do życia. Ratunkiem okazuje się terapia hipnozą, wsparcie przyjaciółki i niespodziewanie pojawiająca się nowa miłość, która niestety także niesie niebezpieczeństwo.

Monika Kotlarek, psycholog, terapeutka, autorka książek,  pyta: „Czy wierzysz, że karma istnieje? Że potrafi nieźle namieszać w życiu, ale też ciekawie je poukładać?” i zachęca do przeczytania książki Karoliny Łabaj.

Łabaj, poprzez swoją autentyczność, zdołała stworzyć książkę, która od pierwszej strony wciąga czytelnika. Jest to idealne zwierciadło, które odbija nadzieje i cierpienia ludzi, którzy poszukują miłości i czułości.

Objęliśmy patronat