Katarzyna Bosacka wraca do telewizji!

Po roku przerwy od pracy w telewizji dziennikarka wraca na antenę. Jaką tematykę będzie poruszać w swoim autorskim programie?

Katarzyna Bosacka wraca do telewizji. Foto Instagram @katarzynabosacka

Przez wiele lat Katarzyna Bosacka była związana zawodowo z telewizją TVN Style, w której prowadziła programy edukacyjno-poradnikowe, takie jak „Wiem, co jem i co kupuję”, „Co nas truje” oraz „O Matko!”. Mimo wieloletniej współpracy nadawca telewizyjny w zeszłym roku rozwiązał łączącą ich umowę. Od tego czasu Katarzyna Bosacka prowadziła w serwisie YouTube kanał „EkoBosacka” dotyczący ekologii oraz zdrowego żywienia.
Po roku przerwy dowiadujemy się, że dziennikarka ponownie pojawi się w telewizji, ale tym razem w stacji TTV. Autorski projekt „DeFacto Bosacka” ma dotyczyć ekologii, idei zero waste oraz zdrowego żywienia, czyli tematyki zbliżonej do tej poruszanej na kanale YouTube prezenterki. Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, program będzie emitowany 3 razy w tygodniu, a premierowy odcinek zobaczymy już 23 marca. Decyzję o ponownym podjęciu współpracy ze stacją telewizyjną Bosacka skomentowała na Instagramie:

„Dzień dobry! Dziś mogę już ujawnić, że od marca wracam do telewizji z autorskim programem „DeFacto Bosacka”. Wybrałam propozycję ze stacji TTV, bo to najdynamiczniej rozwijająca się stacja w kraju, ogólnopolska, wszędzie dostępna. Jednocześnie nadal będę rozwijać kanał @Ekobosacka na YT. Do zobaczenia!”

Wpis znaleziono dzięki:

- Katarzyna Bosacka

- DeFacto Bosacka

- Wiem, co jem i co kupuję