Katarzyna Skrzynecka zwolniona z „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Internauci oburzeni

Aktorka była związana z programem od pierwszego odcinka. Zapoczątkowany przez Edwarda Miszczaka szereg zmian spowodował jednak, że musiała pożegnać się z funkcją jurorki, którą pełniła przez 16 edycji.

Katarzyna Skrzynecka Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Katarzyna Skrzynecka zwolniona z „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Internauci oburzeni. Foto Instagram @katarzyna_skrzynecka_official

Katarzyna Skrzynecka wygrała pierwszą edycję programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Następnie zasiadała za stołem jurorskim, zza którego oceniała uczestników następnych 16 edycji show. Większość fanów nie wyobraża więc sobie „TTBZ” bez aktorki. Niestety, od najbliższej edycji będą zmuszeni pogodzić się z nową rzeczywistością. Jak poinformowano na oficjalnym profilu programu, w 18. sezonie „TTBZ” nie zobaczymy już Katarzyny Skrzyneckiej.

Katarzyna Skrzynecka żegna się z „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Jak podaje Pudelek, odejście Katarzyny Skrzyneckiej z formatu związane jest z objęciem stanowiska dyrektora programowego przez Edwarda Miszczaka. Zresztą Skrzynecka nie jest jedyną ofiarą zapoczątkowanego przez Miszczaka „wiatru zmian”. Z programem pożegnać się musiał bowiem również Michał Wiśniewski.

Zobacz także: Michał Wiśniewski nowym jurorem znanego programu!

Zarówno Katarzyna Skrzynecka, jak i Michał Wiśniewski, którego odejście z programu ogłoszono pod koniec ubiegłego roku, byli ulubieńcami ustępującej dyrektor programowej Niny Terentiew – wyjawił w rozmowie z Pudelkiem pracownik Polsatu.

Pod postem ogłaszającym zakończenie współpracy między Skrzynecką i „TTBZ” pojawiła się fala komentarzy, w których internauci żegnają ulubioną jurorką. Wielu z nich nie wyobraża sobie formatu bez aktorki.

Zmiany w „TTBZ”

Nowe twarze za stołem jurorskim to nie jedyne zmiany, które czekają „TTBZ” W 18. edycji zobaczymy na przykład pierwszego niemedialnego uczestnika, którego wyłoniono w otwartych castingach.