Khloe Kardashian urodziła!

Khloe Kardashian urodziła dziecko wcześniej niż się tego spodziwała. Na pomoc przyleciały jej matka wraz z siostrami, które towarzyszyły jej wiernie podczas porodu.

Foto khloekardashian.Instagram

Kilkanaście godzin temu w mediach zaczęły pojawiać się informacje o nowym potomku w rodzinie Kardashian. Teraz są to potwierdzone informacje.

Rozwiązanie nastąpiło przed planowanym terminem. Nie był to najlepszy czas dla Khloe, ponieważ w internecie pojawiła się cała masa zdjęć dokumentująca zdrady jej partnera, Tristana Thompsona. W związku z zaawansowaną ciążą lekarz zabronił jej opuszczać jej kraj,  w którym przebywa wraz z nim.

Być może właśnie stres wywołał wcześniejszy poród celebrytki. Urodziła córkę, która Serwis TMZ podaje: Khloe Kardashian urodziła dziecko! Termin powodu przypada dopiero na koniec kwietnia, jednak organizm kobiety może w takich sytuacjach zachować się inaczej, niż przewiduje kalendarz.

Prawdopodobnie Khloe i jej rodzina chcieli ukryć fakt porodu, ale przez wzgląd na ciągłe szpiegowanie przez paparazzich, zakończyło się to niepowodzeniem. Teraz będzie musiała się tylko uporać z nagonką mediów, a w czasie, kiedy najbardziej potrzebuje spokoju, może się to odbić na jej zdrowiu.

W obliczu ewidentnego końca związku z Tristianem sprawa posiadania dziecka jest dość skomplikowana. Jedno jest pewne, jeśli do siebie nie wrócą – czekają go ogromne alimenty na rzecz córki. Dodatkowo prokurator Katie Arthurs wyjaśnia sprawę opieki: Jeśli dziecko urodziło się w nieślubnym związku, według prawa stanu Ohio matka ma pełne prawa do opieki. Żeby ojciec mógł uzyskać takie prawa bez jej zgody, musi o nie walczyć w sądzie rodzinnym.

No cóż, pozostaje nam czekać i obserwować całą sytuację. Życzymy zdrowia Khloe i jej córeczce.