Kino domowe z projektorem Screeneo

kino domowe screno3
Philips Screeneo
to projektor ultrakrótkiego rzutu z Androidem, banalny w obsłudze i wyjątkowo prosty w
instalacji. Wyświetla obraz HD o przekątnej 100 cali z odległości zaledwie 44 cm. Może zastąpić telewizor nawet w niewielkim mieszkaniu, gdzie wykorzystanie klasycznego projektora nie jest możliwe. Screeneo to nie tylko atmosfera prawdziwego kina. To również multimedialny kombajn Smart TV, wyposażony w głośniki 2.1 z subwooferem. Kalibracja projektora zajmuje zaledwie kilka minut. Dzięki poręcznej torbie można go zabrać ze sobą do znajomych lub wykorzystać w letnim kinie, we własnym ogrodzie.

Wszystkie zakupione w dniach od 1 kwietnia do 30 czerwca 2015 roku projektory Screeneo, można bez żadnych zobowiązań testować przez 60 dni. Jeśli urządzenie nie spełni pokładanych w nim oczekiwań, wystarczy wypełnić formularz online i odesłać je do producenta. Wszystkie nabyte w Polsce modele Screeneo objęte są gwarancją zwrotu pieniędzy.

kino domowe screno

Screeneo do generowania wysokiej jakości obrazu wykorzystuje lampę LED o jasności 700 lumenów. Nie wymaga więc kosztownego serwisowania. Żywotność lampy to 30 000 godzin, co przekłada się na 10-letni cykl użytkowania projektora po 8 godzin dziennie. Kontrast dynamiczny wynosi 10 000:1.
Philips Screeneo można nabyć już od 3799 PLN. Urządzenie objęte jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

kino domowe screno2

Do końca czerwca można skorzystać z wyjątkowej promocji na projektor Philips Screeneo. Sprowadź do domu prawdziwe kino i przetestuj je. Jeśli nie spełni Twoich oczekiwań, zwróć projektor i odzyskaj pieniądze.

To już ostatni dzwonek, aby zamienić zwykły telewizor na kino domowe z prawdziwego zdarzenia. Promocja „Testuj bez ryzyka” na projektor Philips Screeneo obowiązuje jeszcze przez najbliższy miesiąc. Do 30 czerwca 2015 roku.