Kobiecy zegarek Casio z monitorem pracy serca i licznikiem kalorii

Kobiecy zegarek Casio z monitorem pracy serca i licznikiem kalorii
Specjalnie dla kobiet Casio wprowadza nowy model zegarka, który wyposażony jest w monitor pracy serca i licznik kalorii. Nowy zegarek Casio Phys CHF-100 stworzono dla kobiet prowadzących aktywny tryb życia. Specjalistyczne funkcje: monitor pracy serca i licznik spalonych kalorii są bardzo przydatne podczas ćwiczeń aerobowych, np. joggingu i marszu.

Zegarek dostępny jest w dwóch modnych kolorach – różu i czerni. Asymetryczna sportowa koperta i pasek, są delikatne i ergonomiczne, dzięki czemu zegarek dobrze leży na kobiecym nadgarstku. Niska waga sprawia, że jest praktycznie niewyczuwalny na ręku. Monitor pracy serca, w który wyposażono model, zapewnia dobranie optymalnego tempa ćwiczeń. Nie ograniczający ruchów, delikatny pasek założony na klatkę piersiową wysyła pomiar tętna bezprzewodowo do zegarka. Sygnał dźwiękowy informuje użytkownika, gdy bicie serca wzrasta powyżej lub spada poniżej ustalonego wcześniej limitu. Zegarek wskazuje również procentowo zbliżanie się do ustalonego limitu tętna. Limit taki każdy użytkownik ustala indywidualnie, ponieważ wydolność systemu krwionośnego uzależniona jest od wieku i kondycji fizycznej.

Zegarek posiada także funkcję zliczania spalanych kalorii w oparciu o dane wprowadzone przez użytkownika (waga, długość kroku, tempo biegu). Wyniki przechowywane są w pamięci zegarka, co umożliwia ustalenia optymalnego dla danej osoby treningu, jak i bieżące kontrolowanie ilości spalonych kalorii. Wszystkie informacje uporządkowane są w pamięci zegarka chronologicznie.
Nowy model z kolekcji Phys mierzy czas okrążeń i przechowuje go w pamięci zegarka.
Dodatkowo wyposażony jest w stoper o dokładności pomiaru 1/100 sekundy.

Dane techniczne:
– Iluminator – podświetlenie całej tarczy
– Monitor pracy serca poprzez pasek założony na klatkę piersiową
– Alarm tempa bicia serca
– Procentowe wskazanie tempa bicia serca
– Zliczanie spalonych kalorii
– Stoper ( z dokładnością do 1/100 sekundy)
– 2 timery z funkcją powtarzania
– Pamięć czasu okrążeń (100 wyników)
– 3 alarmy
– Kalendarz automatyczny
– Wodoodporność zegarka do 5 atmosfer, paska do pomiaru pracy serca do 3
atmosfer
Cena: 399 zł