Kolejna afera wokół Kim Kardashian?

Kim Kardashian jest znana z licznych skandali, które niejednokrotnie można potraktować jako osobistą promocję. Czy kolejna afera przy okazji otwarcia nowej marki wyjdzie jej na dobre?

Kolejna afera wokół Kim Kardashian. Foto. Instagram kimkardashian

Dla niektórych Kim Kardashian jest znana jedynie z programu „Keeping Up with the Kardashians”, jednak od dłuższego czasu celebrytka stara się jak najlepiej wykorzystać swoją popularność i poszerzyć swoją działalność o kolejne dziedziny biznesu. Zaczęła od założenia własnej marki kosmetycznej, a teraz przyszedł czas na markę odzieżową.

Niecały tydzień temu Kim poinformowała swoich fanów na Instagramie, że rusza z nowym projektem o nazwie Kimono Solutionwear. Marka ma się zajmować sprzedażą modelującej bielizny w szerokiej rozmiarówce od XXS do 4XL dostępnej w 9 wersjach kolorystycznych, która będzie odpowiadać na potrzeby współczesnych kobiet. Wśród rzeszy odbiorców informacja wywołała niemałe oburzenie. Gwiazda została oskarżona o brak szacunku do tradycji japońskiej, dodatkowo aby wyrazić niezadowolenie w związku z felerną nazwą powstał hasztag #KimOhNo, pod którym fani namawiają Kardashian do zmiany nazwy marki.

Sama zainteresowana po tygodniu odniosła się do fali krytyki- w kolejnym poście na instagramowym profilu zapewniła, iż, w odpowiedzi na sugestie fanów, nazwa Kimono zostanie zmieniona, ale na ostateczną wersję muszą jeszcze poczekać.

Wpis znaleziono dzięki:

- Kim Kardashian

- Kimono Solutionwear

- Keeping Up with the Kardashians