Nowy projekt Majewskich!

Marita i Daniel Majewscy jakiś czas temu postanowili zawiesić swoje kariery. Po kilku miesiącach ciszy, wrócili do Internetu.

Nowy projekt Majewskich. Foto. Instagram deynn

Kilka miesięcy temu Majewscy wyprowadzili się do Los Angeles, odcięli się od mediów społecznościowych i starali się stopniowo wracać do normalnego życia. Teraz powrócili, ale jak sami przyznawali na własnych zasadach.

W ostatnim czasie para wspominała, że jeśli uda im się nawiązać współpracę z jakąś firmą, część pieniędzy z kontraktu przekazują na cele charytatywne. Teraz poszli o krok dalej i założyli własną fundację. Obecnie Fundacja UNICORN zbiera środki na Ekostraż, czyli wrocławską organizację niosącą pomoc zwierzętom domowym i dzikim.

Ich główną misją jest ratowanie jeży, ale nie odmówią pomocy żadnemu zwierzakowi. Utrzymują się wyłącznie z datków dobrych ludzi, a opieką nad zwierzętami zajmują się wolontariusze, którzy poświęcają na to każdą wolną chwilę i całe swoje serce. Pod ich opieką w tym monecie jest kilkaset zwierząt, ich leczenie i utrzymanie jest ekstremalnie kosztowne. – czytamy na stronie

 

Wpis znaleziono dzięki:

- Deynn

- Szymon Majewski

- Majewscy