Kolorowe myszy na jesień

kolorowe myszy na jesien  Microsoft przedstawia nową wersję kolorystyczną Wireless Mobile Mouse 3000 v2 Warszawa, 26 września 2011 – Wireless Mobile Mouse 3000 v2 to jedna z najpopularniejszych obecnie myszy firmy Microsoft.

Bezprzewodowa, ergonomiczna, energooszczędna, trwała, a przy tym wszystkim przystępna cenowo – te niezaprzeczalne zalety zgromadzone w jednym urządzeniu, sprawiały, że mysz podbiła serca wielu użytkowników, nie tylko komputerów przenośnych, ale i tych stacjonarnych. Teraz Microsoft jeszcze bardziej uatrakcyjnia swój produkt i na okres jesienny wprowadza do sprzedaży nowe wersje kolorystyczne Wireless Mobile Mouse 3000 v2. Myszy z limitowanej edycji będą dostępne w kolorach czerwonym i szarym.

Nowe wersje kolorystyczne znanej i lubianej przez użytkowników myszy, to kolejny krok, który Microsoft podejmuje na drodze wizualnego uatrakcyjniania swoich produktów. Już od dawna firma proponuje swoim klientom designerskie i oryginalne rozwiązania, wprowadzając do oferty coraz to nowe, atrakcyjne dla oka produkty. Arc Mouse, Arc Touch Mouse, Touch Mouse, Explorer Touch Mouse, seria Studio Wireless Mobile Mouse 4000, seria artystyczna i seria Studio Wireless Mobile Mouse 3500 oraz Express Mouse, to najlepsze przykłady kreatywności projektantów. Teraz rodzinę designerskich myszy kolorowych zasili także Wireless Mobile Mouse 3000 v2. Urządzenia w wersjach kolorowe myszy na jesien2srebrzysto-szarej i czerwonej z pewnością przyciągną uwagę i staną się ozdobą każdego biurka.
Wireless Mobile Mouse 3000 v2 łączy się z komputerem radiowo na częstotliwości 2,4 GHz, dzięki czemu utrzymuje stabilne połączenie nawet do odległości 9 metrów. Nano odbiornik, który należy umieścić w wolnym porcie USB, znacznie ułatwia przemieszczanie się z komputerem – można go odłączyć i schować pod spodem myszy lub po prostu pozostawić w urządzeniu. Mysz pracuje w technologii optycznej (rozdzielczość 1000 dpi). Zasilana jest ona jedną baterią AA i dzięki energooszczędnemu działaniu, pozwala cieszyć się jej żywotnością do 10 miesięcy. O konieczności wymiany źródła zasilania informuje specjalny wskaźnik naładowania baterii.

Ergonomiczna budowa sprawia, że Wireless Mobile Mouse 3000 v2 może być z powodzeniem używana przez osoby zarówno prawo-, jak i leworęczne. Dodatkowo, po bokach myszy umieszczone są specjalne gumowe uchwyty, które zapobiegają poceniu się dłoni, nawet podczas wielogodzinnej pracy – w efekcie mysz się nie ślizga i jest w pełni komfortowa w korzystaniu.

Mysz Wireless Mobile Mouse 3000 v2 w dwóch nowych kolorach będzie dostępna od października 2011 roku. Objęta zostanie trzyletnią, ograniczoną gwarancją producenta. Jej cena wyniesie 89 zł. Wireless Mobile Mouse 3000 v2 będzie kompatybilna z systemami Microsoft Windows 7®, Windows Vista®, Windows XP® oraz Mac OS X v10.4–10.7.