Krzysztof „Diablo” Włodarczyk został ojcem

Bokser o przyjściu na świat córeczki poinformował fanów na Facebooku. To jego trzecie dziecko.

Krzysztof „Diablo” Włodarczyk został ojcem. Foto. Facebook Krzysztof „Diablo” Włodarczyk

Krzysztof „Diablo” Włodarczyk to były mistrz świata organizacji WBC oraz były mistrz świata organizacji IBF w kategorii junior ciężkiej. Szerszej publiczności znany jest z okazjonalnego występu w serialach  – ,,Samo życie”, ,,Twarzą w twarz” oraz ,,M jak Miłość” . 19 września 2019 roku obchodził 38. urodziny, co zbiegło się z przyjściem na świat jego trzeciego dziecka. Tą radosną nowiną bokser podzielił się z fanami na Facebooku:

,,Moi kochani, chciałbym przedstawić Wam Marysię, moją córcię. Taki dostałem prezent na 38 urodziny. Dziękuje Karolinie, kobiecie, która dała mi tak cudowna istotę i za to ile zmieniła i wniosła w moje życie. Niejeden stawiał na mnie krzyżyk, ba! sam na siebie go stawiałem ale jeśli spotykamy dobrych ludzi i Bóg jest z nami wszystko zaczyna budować się na nowo. Zaczynam dziś nowy 38 rozdział”

Z matką jego córeczki – Karoliną, Krzysztof „Diablo” Włodarczyk spotyka się od ponad roku. Wcześniej, pod koniec 2018 roku bokser rozwiódł się z Małgorzatą Babilońską, z którą ma syna – Cezarego. Włodarczyk ma też córkę Zuzannę ze związku z Magdaleną Radomską.

Wpis znaleziono dzięki:

- Krzysztof "Diablo" Włodarczyk

- Polski bokser

- Boks