Krzysztof Krawczyk nie uwzględnił syna w testamencie?

Kolejna rozprawa w sprawie spadku po artyście została zaplanowana. Jego syn stanowczo walczy o swoją część, jak się okazuje z żoną Krzysztofa - Ewą. Sam zaznacza, że sprawa jest poważna - ,,walczę by mieć na miskę ryżu''.

Krzysztof Krawczyk nie uwzględnił syna w testamencie?
Krzysztof Krawczyk nie uwzględnił syna w testamencie?

Pierwszą rozprawę w sprawie testamentu, który pozostawił Krzysztof Krawczyk, rodzina piosenkarza ma już za sobą. Nie skończyło się to jednak pokojowo. Pojawiła się potrzeba kolejnego spotkania na sali sądowej, gdyż syn artysty nie zgodził się z zapisami dokumentu. Nie ukrywa, że ma problemy finansowe, i pieniądze ze spadku są mu naprawdę potrzebne.

Komu Krzysztof Krawczyk przepisał spadek

Na chwilę obecną cały spadek po artyście przypisany jest jego żonie, Ewie. Jednak syn artysty, Igor Krawczyk, nadal będzie podejmował walkę o kosztowności ojca. Zaznacza odważnie, że nie obawia się porażki, gdyż ma dobrą adwokat.

,,Pokładam duże zaufanie w profesjonalność mojej pani adwokat. A jaki przebieg będzie miała sama rozprawa? Tego nie wiem”- Krzysztof Krawczyk junior w rozmowie z ,,Fakty.pl”.

„Dzieje się coraz gorzej”

Potomek Krzysztofa Krawczyka w rozmowach z mediami opowiada o swoim stanie zdrowia, który obecnie nie jest najlepszy. 47-latek boryka się z chorobą, w której mierzy się z napadami padaczki. Największym problemem dla mężczyzny jest brak opiekuna, gdyż mieszka samotnie, ale i słaba sytuacja finansowa. Te czynniki składają się na dość sporą determinację w sprawie walki o spadek ojca.

,,Walczę o to, żeby mieć na miskę ryżu dosłownie i w przenośni. Muszę miesięcznie mieszkanie opłacić za 1500 złotych, nie licząc innych codziennych kosztów” – Igor Krawczyk dla jednego z internetowych portali