Kultowy kobiecy serial doczeka się kontynuacji!

Ponadczasowy serial dla kobiet (i nie tylko) wróci na ekrany! Poza kontynuacją serii, autorka powraca również z nową powieścią.

Foto. Facebook @sexandthecity

Fanki zabawnych i życiowych perypetii czterech charyzmatycznych kobiet – Carrie, Charlotte, Samanthy i Mirandy – oraz Nowego Jorku (któż z nas nie jest fanem tego magicznego miasta?) mogą być spokojne. Jakiś czas temu w sieci pojawiły się plotki na temat tego, że Candace Bushnell pracuje nad scenariuszem do kolejnej produkcji… co więcej, będzie to prawdopodobnie kontynuacja losów czterech przyjaciółek! Czy okaże się to prawdą? Stylowe bohaterki inspirowały dotąd rzesze kobiet w różnym wieku na całym świecie! A może będą to zupełnie nowe kreacje?

Kreatorka historii prezentuje swoją nową powieść zatytułowaną „Is There Still Sex in the City?”. Premiera planowana jest na na 6 sierpnia 2019 roku, póki co niestety wiadomo tylko, że trafi na półki w Stanach Zjednoczonych. Ale jest i dobra wiadomość – w planach jest także ekranizacja powieści! Póki co, pisarka zdradza, że zajmie się życiem prywatnym mieszkańców Upper East Side i The Village. Chciałaby skupić się na intymnych sprawach… dzisiejszych 50-latków, a więc w obszarze dojrzałych osób. Kim okażą się główne bohaterki kontynuacji? Czekamy z niecierpliwością!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Sex & The City (@sex_and_the_city_official)

Wpis znaleziono dzięki:

- Seks w Wielkim Mieście

- Candace Bushnell

- Kultura