Łazienka , wnętrzarskie wyzwanie

łazienka wyzwaniem3Dla osób, które nie podążają utartymi ścieżkami i dla których wystrój wnętrza mieszkania to sposób na wyrażenie siebie, przedstawiamy wyjątkową linię baterii łazienkowych.

Nowatorskie rozwiązania, kształty, kolory mogą zainspirować do zmiany dotychczasowego wystroju na bardziej ekstrawagancki i niezwykły. Aby odmienić stare wnętrze domu czy mieszkania nie trzeba zaczynać od podstaw i wymieniać wszystkich mebli, które gromadziliśmy przez lata. Wystarczy pomysł na zmianę kolorystki oraz dodatków, a salon czy łazienka może zyskać zupełnie nowy wygląd.

Ceramika i armatura łazienkowa coraz częściej przypominają małe dzieła sztuki. jednak urządzenie łazienki sprawia najwięcej trudności, między innymi z powodu jej małych rozmiarów. Tylko nieliczni mogą pozwolić sobie na salon łazienkowy, w którym jest miejsce na obszerna wannę, toaletkę czy dwie umywalki. Najczęściej łazienka w bloku ma zaledwie kilka metrów, na których mieszczą się tylko niezbędne urządzenia. Jednak łazienka to również ta część mieszkania, która jest wyzwaniem, polem do twórczej kreacji.

łazienka wyzwaniemObrazekNowa kolekcja baterii łazienkowych L Spout marki Cifial to oferta dla osób, które nie boją się nowych wyzwań, a wnętrze, które tworzą to odzwierciedlenie tego, co im w gra duszy. Delikatne, ale jednocześnie przykuwające wzrok. Proste, a jednak wyrafinowane. Takie są właśnie baterie L Spout. Linia portugalskiej armatury wzięła swą nazwę od litery „L”, która była inspiracją dla projektantów tej serii. L Spout jest smukła, klasyczna, bez zbędnych dodatków. W ofercie marki znalazły się baterie trzyotworowe ścienne oraz sztorcowe, osadzane na umywalce. Co ważne, armaturę montowaną do umywalki możemy kupić w dwóch wersjach wysokości. Mniejsze baterie są idealne do małych umywalek i umywalek dla dzieci. Z kolei wyższe baterie znakomicie się prezentują w klasycznych wnętrzach.

łazienka wyzwaniem 2Dodatkowo w serii L Spout znajdziemy deszczownicę, termostatyczny zawór podtynkowy z kontrolą przepływu oraz akcesoria łazienkowe. Dzięki dwu rodzajom wykończeniom w chromie i niklu PVD, baterie będą pasowały zarówno do eleganckiego salonu kąpielowego, jaki i do wiejskiej łazienki w stylizowanym polskim dworku. Na specjalne zamówienie kolekcja L Spout jest dostępna w wykończeniu brąz rustykalny i nikiel rustykalny.

Cennik serii (ceny brutto w PLN: Chrom / Nikiel PVD)

Bateria umywalkowa, 3-otworowa, wysoka: 946 / 1065
Bateria umywalkowa, 3-otworowa, niska: 828 / 946
Bateria umywalkowa, 3-otworowa, ścienna: 805 / 902
Zawór podtynkowy termostatyczny z kontrolą przepływu: 1089 / 1188
Wylewka wannowa, ścienna: 473 / 566
Deszczownica, śr.156 mm: 195 / 222
Wieszak na ręcznik:
45 cm: 161 / 165
60 cm: 171 / 176
75 cm: 181 / 189
Wieszak obręcz: 114 / 123
Wieszak na papier toaletowy: 157 / 169
Haczyk: 82 / 92