Letnia promocja konsumencka marek Gerber, Bobo Frut i Junior Frut

letnia promocjaWłaśnie ruszyła letnia promocja Alima-Gerber S.A. Każdy, kto weźmie w niej udział, może wygrać jeden z 3 rodzinnych pobytów w słonecznej Grecji lub otrzymać ubranka z kolekcji Gerber, Bobo Frut. Do rozdania po 10 tysięcy koszulek, spodni ogrodniczek oraz bluz z kapturem! Promocja trwa od 16 maja do 17 lipca 2005r.

Letnia promocja konsumencka „Wygraj rodzinne wakacje w słonecznej Grecji i tysiące innych nagród!” polega na zebraniu 20 etykiet z dowolnych słoików lub soków Gerber, Bobo Frut lub Junior Frut i wysłaniu ich wraz z kuponem konkursowym na adres: „Wakacyjna promocja” MH skr. pocztowa 241, 02-303, Warszawa 79.
Promocja podzielona jest na 3 etapy. W każdym etapie można wygrać tygodniowy wakacyjny pobyt w Grecji dla 3 osób. Zwycięzcy sami mogą wybrać pomiędzy słynącą z pięknych plaż Kretą a pełną niezwykłych pejzaży i barw Rodos.
Na rodzinne wakacje laureaci zostaną przewiezieni samolotem. Na każdej z wysp czeka 3-gwiazdkowy hotel z dwoma posiłkami dziennie oraz zagwarantowana jest opieka rezydenta. Dodatkową atrakcją jest termin wyjazdów – można je realizować dowolnie pomiędzy 1 lipca a 30 listopada 2005. Dzięki temu wspaniale spędzą czas zarówno amatorzy kąpieli słonecznych i morskich w pełni sezonu, jak i miłośnicy wypoczynku w niższych temperaturach.
Na każdym etapie promocji czekają nagrody dodatkowe – wygodne i modne ubranka z kolekcji Gerber, Bobo Frut – koszulki, spodnie ogrodniczki oraz bluzy z kapturem. Nagrody za każdym razem trafią do 10 tysięcy rodziców i ich maleństw, którzy jako pierwsi nadeślą swoje zgłoszenia.

Czas trwania etapów:
Etap I – od 16 maja do 5 czerwca
Losowanie wycieczki do Grecji – 20 czerwca
Nagrody dodatkowe – 10 000 koszulek, rozm. 86

Etap II – od 6 czerwca do 26 czerwca
Losowanie wycieczki do Grecji – 11 lipca
Nagrody dodatkowe – 10 000 spodni ogrodniczek, rozm. 86

Etap III – od 27 czerwca do 17 lipca
Losowanie wycieczki do Grecji – 1 sierpnia
Nagrody dodatkowe – 10 000 bluz z kapturem rozm. 86

Każdy uczestnik może wziąć udział we wszystkich etapach promocji i wygrać pełną słońca wycieczkę lub zebrać całą kolekcję unikatowych, letnich ubranek z kolekcji Gerber, Bobo Frut.
Letnia promocja „Wygraj rodzinne wakacje w słonecznej Grecji
i tysiące innych nagród!” została wsparta kampanią reklamową.
W najpopularniejszych stacjach TV przez 5 tygodni można oglądać spot „Wielkie odkrycia” wzbogacony o promocyjną dokrętkę. W 11 najpoczytniejszych tytułach prasy dla rodziców oraz tytułach kobiecych zamieszczone zostało ogłoszenie prasowe. Szczegółów promocji można szukać również na stronie internetowej www.gerber.pl lub w sklepach – dzięki materiałom POS – plakaty, ulotki, zawieszki, shelf-stopery i wobblery.
Informacje o firmie Alima-Gerber S.A.
Alima-Gerber S.A. jest jednym z czołowych przedsiębiorstw w branży spożywczej
w Polsce, liderem wśród producentów na rynku produktów dla niemowląt i dzieci.
W swojej ofercie posiada: soki owocowe, owocowo-warzywne i warzywne Bobo Frut, Junior Frut oraz soki klarowne Gerber, posiłki w słoikach Gerber (w tym linie dań zup, kaszek oraz deserów Gerber i Bobo Frut), a także akcesoria dla niemowląt.
Początki firmy sięgają lat dwudziestych, kiedy to w Rzeszowie powstała Fabryka Cukierków „Alima”. W latach pięćdziesiątych zaprzestano wytwarzania w niej słodyczy na rzecz przetworów owocowo-warzywnych. W roku 1968 rozpoczęto produkcję przetworów dla dzieci. Głównym produktem przedsiębiorstwa stały się soki przecierowe Bobo Frut, stanowiące przez wiele lat symbol Alimy.
Od 1992 roku, jest częścią korporacji Gerber. W Rzeszowie mieści się jedyny zakład produkcyjny Gerbera w Europie. Od 1997 roku w firmie funkcjonuje System HACCP. Cały proces produkcji jest w pełni dostosowany do standardów obowiązujących
w Unii Europejskiej. Alima-Gerber S.A. jako pierwsza firma w branży spożywczej
w Polsce uzyskała certyfikat ISO 9001 od British Standards Institution, najbardziej renomowanej instytucji certyfikującej na świecie. Jest on dowodem sprostania przez firmę najwyższym standardom światowym w zakresie projektowania, produkcji
i dystrybucji żywności dla niemowląt i małych dzieci.