Łóżko dzielone na dwoje

Łóżko dzielone na dwoje
Sypialnia – jeden z najważniejszych pokoi. Pełni niezwykle ważną rolę. To w niej się relaksujemy, śpiąc – nabieramy sił na kolejny dzień i wreszcie poddajemy się wyjątkowym emocjom. Stworzenie sypialni małżeńskiej wymaga czasu i pomysłu, bo co tu kryć, dla młodej pary chwile spędzone za drzwiami sypialni to momenty wyjątkowe.

Za drzwiami sypialni
Łóżko to przestrzeń wspólna, która ma łączyć, a nie dzielić. Dobre łóżko, które wprowadzi do wspólnego życia harmonię, to takie, które zapewni małżonkom odpowiednio dużo przestrzeni, by każdy z nich mógł dobrze wypocząć. Najczęściej wybieranymi modelami łóżek są te o wymiarach 160 x 200 cm. Jednak producenci mebli dbają i o tych, którzy mają, dosłownie, większe wymagania. Szerokość mebli do spania może sięgać nawet 200 cm, natomiast ich długość 220. Oczywiście do tego potrzebny jest odpowiedni metraż sypialnianych wnętrz.

Łóżko dzielone na dwoje4

Pierwsze wspólne lata pod jednym dachem mają też szansę zaowocować.
Dzieci, zwłaszcza najmłodsze, uwielbiają przytulać się do rodziców w ich łóżku. Powinno być ono zatem bezpieczne i gotowe do przyjęcia pociech. Musi przecież być odporne na turlanie i skakanie. Takim sposobem dzieci mogą stać się testerami zakupionego przez nas mebla, a wspólne pobudki i poranki w weekendy – rodzinnym rytuałem, tak samo jak wcześniej wieczory we dwoje, pełne bliskości i magii.

Łóżko dzielone na dwoje

Mebel do zadań specjalnych
Czego zatem oczekiwać od małżeńskiego łoża? Żeby było wytrzymałe, solidne i oczywiście ładne. Otaczanie się pięknymi przedmiotami wpływa pozytywnie na nastrój i potęguje dobre samopoczucie – a tylko takie powinno towarzyszyć nam w małżeńskiej sypialni. Ważne jest, żeby łóżko, w którym spędzimy razem tyle miłych chwil, odpowiadało naszemu gustowi.

Łóżko dzielone na dwoje

Wybrany do sypialni małżeńskiej mebel powinien nie tylko towarzyszyć pozytywnym emocjom, ale także znieść trudy, wzloty i upadki małżeńskiego życia. Warto zwrócić uwagę na staranne wykończenie mebla do spania. Elegancki, prosty design sprawi, że alkowa stanie się wyjątkowym miejscem.

Łóżko dzielone na dwoje6

A może by tak łóżko w prezencie ślubnym?! To doskonały pomysł! Podarowane młodej parze łóżko może stać się nie tylko solidnym fundamentem domowego zacisza, ale i scenerią dla wielu niezapomnianych chwil we dwoje. A kiedy przyjdzie czas, to i we troje, czworo…

Łóżko dzielone na dwoje5
Inspiracji – jak urządzić sypialnię małżeńską oraz jakie łóżko do niej wybrać szukajcie na www.beds.pl

Łóżko dzielone na dwoje3