Magda Gessler o pierwszych krokach w miłości z Waldemarem

Restauratorka podzieliła się zaskakującymi faktami na temat jej związku. Jak się poznali i jak wyglądało wesele?

Magda Gessler o pierwszych krokach w miłości z Waldemarem
Foto Instagram @magdagessler_oficial

Magda Gessler to wszystkim dobrze znana restauratorka i osobowość medialna. Jej losy bacznie  śledziliśmy przy okazji programu ,,Kuchenne Rewolucje”. Co jednak z miłosnym losem Pani Magdy?

Magda Gessler i pierwsze spotkania z Waldemarem

Od przeszło 20 lat spotyka się ona z Waldemarem Kozerawskim. Mężczyzna jest cenionym lekarzem oraz właścicielem kliniki medycyny estetycznej w Kanadzie. Co ciekawe, para poznała się aż 40 lat temu! Było to niezwykłe wydarzenie, otóż przyjęcie cenionego kompozytora, Andrzeja Szpilmana. Ponownie ich losy połączyły się w restauracji ,,U Fukiera”. Magda Gessler w rozmowie z ,,Vivą” całe to zdarzenie wspomina niezwykle emocjonalnie.

,,Nie mogłam wejść. Miałam całkiem miękkie nogi. Chodziłam naokoło Fukiera przez godzinę, zanim odważyłam się otworzyć drzwi. A on siedział tuż przy wejściu, w rogu stołu. […] Podał mi te róże i przytulił. I w tym momencie zostałam odczarowana. Jednym pocałunkiem wyleczył mnie z Mariusza. Wiedziałam, że to ten właściwy mężczyzna i że nic się nie zmieniło. Powiedział – Już nie uciekniesz mi drugi raz.” 

Jak wyglądało wesele restauratorki?

Jakiś czas temu na Instagramie restauratorki pojawiły się zdjęcia z wyjazdu, oczywiście z ukochanym. W komentarzach fani nie ukrywali zachwytu. Jednak gdy internautka wtrąciła, iż Waldemar nie jest mężem Pani Magdy, ona zareagowała natychmiastowo.

,,Było wesele ekumeniczne w Krakowie na 180 osób, pod Teatrem Starym. Śpiewało nam na szczęście 80 górali. 25 czerwca. Obrączki i przysięga w drodze.” – Magda Gessler sprostowała niejasności względem partnera.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)