Małgorzata Kożuchowska wraca do ,,M jak miłość”!

Twórcy kultowego już serialu przygotowali dla fanów niespodziankę te na Święta... O co dokładniej chodzi?

Małgorzata Kożuchowska wraca do ,,M jak miłość''!
Foto Instagram @mjakmilosc_archiwum

Małgorzata Kożuchowska znana fanom seriali obyczajowych z postaci Hanki, wróci na Święta do rodziny Mostowiaków. Aktorka ponad 11 lat temu zagrał już kultową scenę, która odbiła się dużym echem w mediach. Mowa oczywiście o 862. odcinku, w którym to Hanka Mostowiak ginie w wypadku samochodowym, uderzając w kartony. Ta serialowa scena przeszła do historii. Stała się również głównym bohaterem wielu internetowych żartów. Tym razem, jak donosi Fakt.pl, Małgorzata Kożuchowska ponownie wróci na plan serialu. Jak to możliwe?

Małgorzata Kożuchowska wraca do rodziny Mostowiaków!

,,Seniorka rodu Barbara Mostowiak (Teresa Lipowska), przygotowując się do świąt razem z rodziną, będzie dużo mówiła o przeszłości. I właśnie podczas takich wspomnień zostanie pokazane wiele archiwalnych scen m.in. z Małgorzatą Kożuchowską czy Joanną Koroniewską. Okaże się, że rodzina jest w stałym kontakcie z Małgosią.” – opowiadają twórcy.

Odcinek specjalny zaplanowany jest na 24 grudnia, na godzinę 20:00. Wówczas do rodziny razem z Hanką Mostowiak wróci Małgosia Mostowiak oraz Marek. Na ekranie ponownie zobaczymy także Kacpra Kuszewskiego.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez M jak miłość (@mjakmilosc.official)

 „Szkoda, że Gośki tutaj z nami nie ma” –powie Marek, pakując prezenty pod choinkę z siostrami.