Małgorzata Rozenek-Majdan zaprojektowała kolekcję czapek

Część dochodu ze sprzedaży tych dodatków zostanie przeznaczona na pomoc fundacjom zajmującym się pomocą psom.

Małgorzata Rozenek-Majdan zaprojektowała kolekcję czapek. Foto Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan często pokazuje w mediach społecznościowych swoją miłość do czworonogów. Prawdopodobnie z tego powodu zdecydowała się na nowe przedsięwzięcie związane ze zwierzętami. Zaprojektowała kolekcję czapek z daszkiem z wizerunkiem buldoga angielskiego, o czym poinformowała za pośrednictwem Instagrama. Inspiracją jest pupil rodziny Majdanów – Georgio Majdani. Nakrycia głowy pojawią się w ofercie markowego sklepu i być dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych – delikatnym bladym różu oraz uniwersalnej szarości. Część zysków ze sprzedaży ma trafić do fundacji SOS Bokserom oraz Załoga Bulldoga.

– Doskonale wiecie, jak ważne są dla mnie zwierzęta, zatem nie będziecie zaskoczeni, że inspiracją do projektu jest nasz ukochany buldog angielski #georgiomajdani – pisze Małgorzata. – Część zysku ze sprzedaży wesprze @fundacjasosbokserom i @zaloga_bulldoga. Od dłuższego czasu z podziwem obserwuję, jak opiekują się swoimi podopiecznymi, jaki ogrom pracy wykonują i z jakimi problemami, muszą borykać się każdego dnia, tym bardziej się cieszę, że dzięki sprzedaży wesprzemy, wraz z Radosławem i #gangmajdana te inicjatywy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Kochani! To jest ten dzień, na którym czekałam 😉 Dzisiaj premierę ma kolekcja czapek z daszkiem MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN x MOLIERA 2 ❤ Doskonale wiecie, jak ważne są dla mnie zwierzęta, zatem nie będziecie zaskoczeni, że inspiracją do projektu jest nasz ukochany buldog angielski #georgiomajdani 🐾 Część zysku ze sprzedaży wesprze @fundacjasosbokserom i @zaloga_bulldoga 🥰 Od dłuższego czasu z podziwem obserwuję, jak opiekują się swoimi podopiecznymi 🐕‍🦺, jaki ogrom pracy wykonują i z jakimi problemami, muszą borykać się każdego dnia, tym bardziej się cieszę, że dzięki sprzedaży wesprzemy, wraz z Radosławem i #gangmajdana te inicjatywy 😊Czapki dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych – delikatnym bladym różu oraz uniwersalnej szarości. Co najważniejsze, w ofercie @Moliera2 dostępnych jest tylko 1000 egzemplarzy, po 500 z każdego koloru. Zatem kto pierwszy, ten lepszy! Zapraszam na Moliera2.com ❤

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)