Marta Żmuda Trzebiatowska w ciąży!

Marta Żmuda Trzebiatowska i jej mąż Kamil Kula spodziewają się pierwszego dziecka. Dzisiaj tę informację potwierdziła menadżerka aktorki, Gabriela Piekarniak w rozmowie z Party.pl : " Tak, to prawda. Marta i Kamil spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Są szczęśliwi. Marta czuje się bardzo dobrze. "

Fot. GA
Fot. GA

To już czwarty miesiąc!

Para słynie z tego, że o ich życiu prywatnym wiemy niewiele. Podobnie sytuacja się miała kiedy brali ślub. Wtedy też pierwsze głosy o ślubie wypłynęły od Teatru Komedia, a nie od samych zainteresowanych.

Ostatnie pogłoski o ciąży aktorki miały miejsce 9 lat temu, kiedy to brała udział w Tańcu z Gwiazdami i jej ówczesny partner Adam Król oznajmił widzom, że zrobi jej dziecko. Związek jednak nie przetrwał, a wraz z nim zniknęły pogłoski o ciąży.

Fot. GA
Fot. GA
Fot. GA
Fot. GA

Dwa lata później Marta Żmuda Trzebiatowska poznała Kamila Kulę w Teatrze Kwadrat, gdzie razem przygotowywali się do roli. Później wszystko potoczyło się dość szybko i para wzięła ślub. Od tamtej pory nie słychać o żadnym kryzysie, a dziś doszła do tego wspaniała informacja o dzieciątku. Życzymy powodzenia i wytrwałości tej parze, by dalej byli szczęśliwi.