Męskość znaczy Zdrowie – bezpłatne konsultacje

W ramach kampanii „Męskość znaczy Zdrowie” ruszyła ogólnopolska akcja bezpłatnych badań dla panów w zakresie zaburzeń erekcji. Od 01 do 14 października będzie można skorzystać z bezpłatnych konsultacji w zakresie zaburzeń erekcji u specjalistów w tym seksuologów i urologów. 

Służymy również pomocą przy ewentualnych wywiadach z lekarzami biorącymi udział w akcji, zorganizowaniu dyżurów specjalistów w redakcji, jak również dodatkowymi materiałami dotyczącymi problemu, kampanii czy też listą lekarzy z danego województwa.
Aby zarejestrować się do lekarza należy zadzwonić pod numer infolinii 022 588 55 44, tam każdy pacjent otrzyma specjalny numerek rejestracyjny oraz dane lekarza, do którego będzie mógł się zgłosić. Z bezpłatnej konsultacji może skorzystać każdy mężczyzna, bez względu na wiek. Każdemu przysługuje 1 konsultacja. Należy się jednak spieszyć z rejestracją, ponieważ liczba osób, które będą mogły umówić się na wizytę jest ograniczona.

Wykorzystaj swój potencjał jesienią!

Łóżkowe niedyspozycje zepsuły Ci wakacyjne wieczory? Nie pozwól by to się powtórzyło! Przez dwa tygodnie, w dniach 01-14 października w ponad stu gabinetach w całej Polsce lekarze będą prowadzili bezpłatne konsultacje w zakresie zaburzeń erekcji w ramach kampanii „Męskość znaczy zdrowie”. To jedna z niewielu okazji by o męskim zdrowiu porozmawiać ze specjalistą. Kontakt do lekarzy znajdziesz pod numerem infolinii 022 588 55 44 oraz na stronie www.po40.pl

Minął gorący okres wakacji. Zasłużony urlop, zachodzące słońce, romantyczna kolacja z ukochaną i wspaniały finał… przed telewizorem! Tak niestety kończy się spora liczba miłosnych uniesień. I wcale nie chodzi tu o oziębłość seksualną Polaków. Powody są niestety prozaiczne. Coraz więcej panów ma problemy z erekcją. O skali zjawiska świadczy fakt, że ponad połowa mężczyzn po 40 roku życia cierpi na zburzenia erekcji. W naszym kraju jest ok. 1,5 mln mężczyzn dotkniętych tą przypadłością. Zdecydowana większość z nich nie podejmuje próby leczenia. Panowie wstydzą się rozmawiać o tym problemie nawet ze swoimi partnerkami, a wizyta u lekarza napawa ich jeszcze większym lękiem. Kampania „Męskość znaczy zdrowie” ma to zmienić. Od 01 do 14 października każdy kto chce sprawdzić stan swojego zdrowia i skorzystać z bezpłatnych konsultacji dotyczących zaburzeń erekcji powinien zadzwonić pod numer infolinii 022 588 55 44 i umówić się na wizytę z lekarzem specjalistą. Dodatkowe informacjena temat akcji można znaleźć również na stronie www.po40.pl.

Niechciane przestoje
Każdy mężczyzna ma prawo do niedyspozycji. Problem pojawia się, gdy pretekstemdo zniknięcia z sypialni staje się nawet relacja z zawodów szachowych. Specjaliści przyjmują, że jeśli co czwarte intymne zbliżenie jest nieudane możemy mówić o zaburzeniach erekcji. Przyczyny tego typu dysfunkcji są różnorodne, zarówno fizyczne jak i psychiczne. Często wydaje się nam naturalne, że w raz z wiekiem pojawiają się tego typu problemy. Okazuje się jednak, że starzejąc się nie jesteśmy skazani na nieudane życie seksualne. Zaburzenia erekcji wynikają z chorób takich jak cukrzyca, nadciśnienie, miażdżyca i alkoholizm. Czasem wystarczy tylko odpowiedni tryb życia, prawidłowe odżywianie i odstawienie używek typu alkohol czy papierosy, by wzmóc swój potencjał i cieszyć się werwą przez długie lata.

Postaw na męskie zdrowie
Panowie dotknięci problemami z erekcją wolą się poddać i unikać zbliżeń niż usłyszeć, że ich męskość już nigdy nie odzyska dawnej sprawności. To kwestia ego, które każe panom udawać, że problem nie istnieje. Cierpią na tym oni sami, ale także ich partnerki. To one powinny nakłonić panów do rozmowy na tak intymny temat. Często wystarczy jedna wizyta u specjalisty, który zaleci stosowną kurację by zniknęło wiele problemów, które swoje podłoże mają w nieudanym życiu intymnym. Istnieje szereg metod leczenie stosowanych w zaburzeniach erekcji. Głównie są to leki doustne dostępne na receptę. Ponad połowa mężczyzn stosująca taką terapię jest zadowolona z efektów. W niektórych przypadkach stosuje się również zastrzyki lub psychoterapię.

Bardzo szybko można zapomnieć o problemach z erekcją i cieszyć się spontanicznymi zbliżeniami. Wystarczy zrobić tylko pierwszy krok i skontaktować się z lekarzem by ten dobrał odpowiednie leczenie. Już teraz warto zadzwonić pod numer 022 588 55 44 i umówić się na wizytę u specjalisty. Problemy warto zostawić za drzwiami sypialni.

Tuesday, 9 October 2007