Miley Cyrus staje w obronie imigrantów! Co dla nich przygotowała?

Miley Cyrus to jedna z najbardziej rozpoznawalnych młodych kobiet show-biznesu. W ostatnim czasie swoją popularność próbuje wykorzystać do celów charytatywnych. Na czym polega jej najnowsza akcja i czy się powiedzie?

Foto. instagram.com/mileycyrus

Ostatnie wydarzenia w USA nie pozostawiają złudzeń. Prowadzona przez Donalda Trumpa polityka umożliwia rozdzielenie nieletnich dzieci z rodzicami imigrantami. Z tego powodu ucierpiało już blisko 2 300 maluchów. Kontrowersyjne działanie ma zostać zaprzestane, jednak gwiazda postanowiła pomóc najmłodszym.

Piosenkarka i aktorka podjęła się zorganizowania kampanii, w trakcie której mają zostać zebrane środki na rzecz dzieci z imigranckich rodzin.

– Happy Hippie wierzę, że każdy ma prawo przebywać ze swoimi rodzinami i każdy zasługuje na bezpieczne miejsce. Tysiące dzieci imigrantów pozostaje w więzieniach i jest oddzielonych od swoich rodzin. Są to dzieci i ich rodziny, które uciekają przed przemocą w swoich krajach i chcą lepszej przyszłości, w której będą czuli się bezpiecznie i będą tam razem. Dołącz do mnie i wesprzyj KIND, organizację non-profit, która ma na celu ochronę podstawowych praw dzieci bez opieki w Stanach Zjednoczonych. Zebrane fundusze będą wykorzystane aby pomóc rodzinom i sprawić, żeby znów byli razem – napisała Miley Cyrus.

Artystka jest założycielką fundacji Happy Hippie, która powstała w 2014 roku. Organizacja pomaga między innymi w zwalczaniu bezdomności młodzieży i na rzecz społeczności LGBT.