Miłość unf*cked. Gary John Bishop

Miłość jest cierpliwa, miłość jest łaskawa… A kiedy przestaje taka być, co wtedy? Ogarnij swój uczuciowy bajzel dzięki nowej książce od Gary'ego Johna Bishopa.

Miłość unf*cked. Gary John Bishop
Miłość unf*cked. Gary John Bishop.

Wydawnictwo Insignis przedstawia najnowszą pozycję dla każdego, kto miał kiedyś problemy, wątpliwości czy zagwozdki związane ze swoim związkiem. To dla nich jest „Miłość unf*ucked”, czyli miłość odwikłana, miłość zrozumiana, miłość naprawiona. Gary John Bishop, autor bestsellera “Unf*ck Yourself. Napraw się!”, w swojej najnowszej książce w prostych i mocnych słowach odkrywa tajemnicę udanej relacji: jesteś nią ty i twoja chęć naprawienia siebie.

Zobacz także: Związek uczuciowy z osobą z zespołem Aspergera

Miłość unf*cked

Idealny przepis na udany związek może nie istnieje, a eliksir miłosny to nadal kwestia legend i bajek. Gary John Bishop stara się jednak przedstawić swoim czytelnikom najlepsze sposoby na zdrowe budowanie i wzmacnianie tej najważniejszej w życiu więzi.

Nie mam dla ciebie kwiecistych gadek, nie oferuję cudownych strategii czy technik – chcę porozmawiać z tobą tak, jak rozmawiają ludzie z krwi i kości, o tym, jak mieć spełniony, szczęśliwy związek, w którym wszystko autentycznie działa… Bo prawda jest taka, że do bycia w dobrym związku jesteśmy żałośnie źle przygotowani. A przecież chyba żadne inne zobowiązanie nie definiuje naszego życia tak bardzo, jak relacja z drugą osobą – mówi autor.

Książka dla każdego

Jesteś z kimś? A może dopiero o tym marzysz? Może leczysz rany po zerwaniu? A może jedną nogą jeszcze jesteś w związku, a drugą już poza nim? Jesteś po ślubie? Po rozwodzie? Singielką, singlem? A może po prostu związki cię przytłaczają? Najwyższy czas wyjść z tego uczuciowego bagna i wziąć sprawy w swoje ręce! Autor oferuje pomocną dłoń dla wszystkich, którzy akurat tego potrzebują – albo mogą potrzebować w przyszłości.