Mistrz prostej wielozadaniowości – tablet HUAWEI MatePad 11.5 jest już dostępny w Polsce!

Powstał z myślą o osobach poszukujących sprzętu, na którym mogą pracować lub uczyć się równie wygodnie i efektywnie, jak na laptopie. Jego wyróżnikiem jest innowacyjna klawiatura, która działa także gdy jest odłączona od etui. Dzięki temu można na tym tablecie wygodnie pracować w każdym miejscu.

Mistrz prostej wielozadaniowości – tablet HUAWEI MatePad 11.5  jest już dostępny w Polsce!
Mistrz prostej wielozadaniowości – tablet HUAWEI MatePad 11.5 jest już dostępny w Polsce!

Huawei CBG Polska wprowadza na rynek nowy tablet z dużym wyświetlaczem – HUAWEI MatePad 11.5. Wyposażono go w świetny ekran o przekątnej 11,5 cala z wysoką częstotliwością odświeżania do 120 Hz. Jego funkcjonalności dopełnia mocna antena WiFi oraz zoptymalizowany system HarmonyOS 3.1. Pozwala on na bardziej intuicyjne działanie i równoczesne wykonywanie wielu zadań.

Tablet HUAWEI MatePad 11.5 inny niż reszta

Dotykowy wyświetlacz HUAWEI FullView o proporcjach 3:2 pokrywa aż 86% powierzchni obudowy. Przekłada się to na większy obszar wyświetlania niż przy typowym ekranie o proporcjach 16:9,. Dzięki temu idealnie sprawdza się zarówno podczas zadań biurowych, nauki, jak i kreatywnej pracy. Częstotliwość odświeżania do 120 Hz i rozdzielczość 2200 x 1440 zapewniają krystalicznie czysty obraz i łatwą nawigację. Ekran tabletu wszechstronnie chroni wzrok, ograniczając emisję szkodliwego niebieskiego światła oraz eliminując migotanie. Skuteczność ochrony potwierdzają certyfikaty Low Blue Light i Flicker Free przyznane przez TÜV Rheinland.

Funkcjonalny i wygodny jak laptop

HUAWEI MatePad 11.5 został zaprojektowany jako podręczne, wszechstronne urządzenie do pracy zdalnej. Bezprzewodową klawiaturę HUAWEI Smart Keyboard można użytkować na 2 sposoby: złączoną z etui -wówczas tablet zamieni się w lekki i poręczny notebook, lub odłączoną od etui – np. pracując w fotelu. Tablet można postawić na stole i rozsiąść się wygodnie z klawiaturą na kolanach. Sprzęt oferuje także m.in. możliwość korzystania z aplikacji biurowych WPS Office w wersji na PC. Na tablecie można wygodnie przygotować prezentację, dokument tekstowy lub arkusz kalkulacyjny, a przy pomocy opcjonalnego rysika HUAWEI M-Pencil – tworzyć odręczne notatki i rysunki.

Dane techniczne, co nowego?

Z kolei funkcja AI Voice obsługuje konwersję głosu na tekst, aby dać palcom chwilę wytchnienia.
Szybkie WiFi, wydajność i pojemna bateria HUAWEI MatePad 11.5 jest niezwykle poręczny. Przy grubości zaledwie 6,85 mm i wadze 499 g zmieści się do każdego plecaka lub większej torebki. Wyróżnia się eleganckim i minimalistycznym wyglądem dzięki jednolitej aluminiowej konstrukcji. Magnetyczna antena CSM współpracuje z ulepszoną technologią WiFi 6. To zdecydowanie przekłada się na dwukrotnie większą przepustowość i 3,5krotnie większą szybkość pobierania. Płynną i wygodną pracę zapewnia zestaw oparty na wydajnym układzie Qualcomm® Snapdragon™ 7 Gen 1 wraz z 6 GB lub 8 GB pamięci operacyjnej oraz 128 GB pamięci wewnętrznej. Tablet wyposażony jest w baterię o pojemności aż 7700 mAh, która może wytrzymać ponad 37 dni w trybie czuwania. Urządzenie wspiera również szybkie ładowanie z mocą 20 W, które od 0 do 100% zajmuje zaledwie 2 godziny i 20 minut.

Wrażenia audiowizualne jak w kinie

Tablety Huawei są znane z najwyższej jakości rozrywki i możliwości audiowizualnych. Nie inaczej jest w przypadku HUAWEI MatePad 11.5. Wyposażono go w czterogłośnikowy system audio i ulepszone algorytmy Huawei Histen 8.1, które optymalizują efekty dźwiękowe. Wszystko to sprawia, że dźwięk jest głęboki, głośny oraz wyraźny, niezależnie od sposobu użytkowania. O wrażenia słuchowe dba również technologia redukcji szumów AI. Odfiltrowuje niepożądane hałasy w otoczeniu, aby zapewnić koncentrację podczas pracy lub nauki.

Wielozadaniowość prosta jak nigdy

Wielozadaniowość na HUAWEI MatePad 11.5 nie wymaga wysiłku. Równolegle można np. edytować emaile podczas pisania na czacie, oglądać filmy podczas zakupów lub robić notatki podczas czytania. Dostępne są takie funkcje, jak App Multiplier i Multi Window, które obsługuje się za pomocą prostych gestów. Szybkim przesunięciem można podzielić ekran i wyświetlać różne aplikacje jako pływające okna lub zmultiplikować okno jednej aplikacji. W sumie można obsługiwać do czterech zadań jednocześnie. W tym dwa okna kafelkowe i dwa okna pływające, co szczególnie przydaje się na przykład podczas porównywania ofert i cen.

Ogromny wybór aplikacji

Sercem tabletu jest HUAWEI AppGallery – oficjalny sklep z aplikacjami. Dzięki niemu pobieranie wszystkich ulubionych aplikacji jest proste i intuicyjne. Wystarczy wpisać nazwę w wyszukiwarce sklepu, aby zainstalować aplikację i móc swobodnie z niej korzystać. Firma stale poprawia komfort korzystania ze swoich urządzeń, rozwijając swój ekosystem i poszerzając ofertę. Dla użytkowników urządzeń opartych na usługach mobilnych Huawei przygotowano stronę https://appsonhms.com/pl/, na której znajdują się przydatne, praktyczne porady dotyczące wyszukiwania i pobierania ulubionych aplikacji oraz najważniejsze informacje o ekosystemie.

Dostępność, ceny i promocja przedsprzedażowa

Sugerowana cena detaliczna HUAWEI MatePad 11.5 w wersji z 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej w zestawie z bezprzewodową klawiaturą HUAWEI Smart Keyboard to 1699 zł. Urządzenie będzie można nabyć u wybranych Partnerów Biznesowych. W sklepach sieci: Media Expert, Euro RTV AGD, x-kom, Komputronik oraz Media Markt, jak również w sklepie producenta na stronie huawei.pl. Sugerowana cena detaliczna tabletu w wersji 6 GB / 128 GB (bez klawiatury w zestawie) wynosi 1399 zł, a wersja ta będzie początkowo dostępna wyłącznie na huawei.pl. W obu przypadkach rysik HUAWEI M-Pencil nie jest częścią zestawu i można go dokupić osobno. Od 17 do 29 sierpnia 2023 r. tablet dostępny będzie w przedsprzedaży, w ramach której cenę obu wersji obniżono o 200 zł.

Przy zakupie tabletu słuchawki HUAWEI FreeBuds SE dostajesz w gratisie!

Dodatkowo u wybranych Partnerów Biznesowych pierwsi nabywcy będą mogli odebrać w słuchawki HUAWEI FreeBuds SE o wartości 199 zł w prezencie (lub za 1 zł). W okresie od 30 sierpnia do 17 września 2023 r. będzie można skorzystać z oferty premierowej z ceną obniżoną o 200 zł względem sugerowanej. Sprzedaż regularna ruszy 18 września. Oferta może różnić się w zależności od kanału sprzedaży oraz może ulec zmianie. Szczegóły ofert dostępne są u Sprzedawców.