Mrówka Andy. HISTORIA PRZYJAŹNI CHŁOPCA I MRÓWKI

mrowka andy
To piękna książka. Opowiada o niezwykłej przyjaźni małej mrówki i chłopca. Książka znakomicie nadaje się do wspólnego czytania z mamą, tatą lub dziadkami.

HISTORIA PRZYJAŹNI CHŁOPCA I MRÓWKI
Autorzy: Gerald O”Nan, Lawrence W. O”Nan, Norman McGary
Opis książki:
To piękna książka. Opowiada o niezwykłej przyjaźni małej mrówki i chłopca. Książka znakomicie nadaje się do wspólnego czytania z mamą, tatą lub dziadkami. Mocno działa na wyobraźnię dziecka, rozwija jego wrażliwość, buduje prawidłowy system wartości. Należy do książek promujących tradycyjne wychowanie, bez niepotrzebnych i zgubnych relatywizmów. Nie zawiera ani przemocy, ani brutalności.
Kształtowanie młodych charakterów zależy w dużej mierze od rodziców i dziadków. Warto więc wykorzystać każdą okazję, aby wspierać prawidłowy rozwój osobowości naszych dzieci, zanim dostaną się pod wpływy obcych ludzi, którzy nie zawsze będą zainteresowani właściwym ich pokierowaniem.

Najnowsza Mrówka Andy to zbiór ośmiu wydanych już wcześniej przez oficynę przygód. Teraz zebrane przygody Mrówki Andy pojawią się w eleganckiej książce w twardej, szytej oprawie.