Najnowsza kolekcja ekskluzywnej bielizny prosto z Krainy Czarów!

Jest to kolekcja skierowana do pewnych siebie kobiet, dla których każda sekunda ma znaczenie. Obok koronkowych braletek, które stały się znakiem rozpoznawczym brandu, pojawiają się zupełnie nowe konstrukcje, w znacznie większych niż dotąd rozmiarach - wszystkie uszyte w Polsce z troską o każdy detal.

Najnowsza kolekcja ekskluzywnej bielizny prosto z Krainy Czarów!

Marka do tej pory dał się poznać z kobiecych, często ekstrawaganckich projektów miękkiej koronkowej bielizny. Wśród projektów królowały nowoczesne braletki, wśród materiałów – koronki i hafty, wśród kolorów przede wszystkim czerń. Nowa kolekcja jest kontynuacją tego stylu, ale zdecydowanie zaskakuje różnorodnością konstrukcji i krojów. Obok koronkowych braletek pojawiają się balkonetki czy biustonosze typu half-cup, a dotychczasowa rozmiarówka S-XL ustępuje miejsca braffiterskim rozmiarom do miseczki H.

Just One Second przynosi także nowe kolory koronek – choć główne modele promujące linię są dostępne w czerwieni, bieli i czerni, to towarzyszą im komplety w odcieniach bordo, butelkowej zieleni czy granatu. Pojawią się także nowe modele koronkowych szlafroków i koszulek nocnych wraz z koronkowymi akcesoriami, takimi jak opaski na oczy. Wiele o kolekcji mówi jej motto, zaczerpnięte z Alicji z Krainy Czarów.

Najnowsza kolekcja ekskluzywnej bielizny prosto z Krainy Czarów!

Prace nad modelami trwały kilkanaście miesięcy, w trakcie których wybieraliśmy najdelikatniejsze materiały, sprawdzaliśmy konstrukcję rozmiar po rozmiarze i zbieraliśmy od naszych Klientek informacje na temat tego, co musi mieć w sobie bielizna, by była idealną. To właśnie one – nasze Klientki inspirowały nas, dzieliły się swoimi pomysłami, oceniały efekty i wspierały na każdym etapie.

Choć mogłoby się wydawać, że od projektu do realizacji minęła wieczność, to z naszej perspektywy była to zaledwie sekunda. Poza funkcjonalnością i perfekcyjnymi konstrukcjami nowa kolekcja flirtuje z drapieżną zmysłowością podkreśloną detalami. Złote dodatki, ozdobne paski, dużo nieprzypadkowej przezroczystości – ta kolekcja nie ma za zadanie niczego maskować, ani niepotrzebnie zakrywać. Jej przeznaczeniem jest wydobycie piękna z ciała kobiety, takim jakie ono jest. Pokazanie, że jedna sekunda wystarczy, by zakładając bieliznę przenieść się w świat piękna i magii.

Najnowsza kolekcja ekskluzywnej bielizny prosto z Krainy Czarów!

Kolekcja JUST ONE SECOND, podobnie jak poprzednie modele WHITE RVBBIT są ręcznie szyte w Polsce, w pracowni marki, z materiałów najwyższej jakości.