Najważniejsze trendy modowe na rok 2020

Mamy już nowy rok, a więc czas na nowe trendy! Co będzie modne w 2020?

Trendy modowe 2020. Foto. Instagram street_style_corner

Jak co roku trendy się zmieniają. Co będzie modne w 2020? Czy dalej będą królować zwierzęce printy, a może kowbojki z lat 90? Przedstawiamy wam najgorętsze tredny na rok 2020!

Skórzane ubrania

Skórzane zestawy możemy nosić od stóp do głów – rownież w kolorach. Mocne barwy zieleni,  różu czy grantu na  wybiegach w skórzanej wersji pokazywali projektanci w Nowym Jorku i Mediolanie. Oczywiście mamy do wyboru skórę wegańska, przyjazną zwierzętom i środowisku, którą każdy z nas powinien wybrać. Skórzana sukienka, a do tego wysokie skórzane kozaki będą prezentować się niesamowicie na wieczorne wyjście.

Trendy modowe 2020. Foto. Instagram fashionobssesion_shop
Trendy modowe 2020. Foto. Instagram malceyd

Futrzane okrycia wierzchnie

Eleganckie i ciepłe futerka ponownie podbijają ulice Nowego Jorku. Coraz częściej występują w kroju szlafrokowym, przewiązanym zwykłym pasem w talii. Są też oversizowe, duże futra, które idealnie sprawdzą się na ciepły golf. Nie zapominajmy, że tak samo, czym bardziej kolorowo tym lepiej.

Trendy modowe 2020. Foto. Instagram coco.selena.usa
Trendy modowe 2020. Foto. Instagram nikola_lach

Styl lat 70

Luz elegancja i zabawa. Błyszczące koszule, oversizowe marynarki i buty na platformie. Modnym printem tych lat są paski, które wyglądają świetnie w każdej wersji. Styl lat 70 jest odważny, ale przede wszystkim luźny i swobodny.

Trendy modowe 2020. Foto. Instagram fashionguruone
Trendy modowe 2020. Foto. Instagram hard_chenko

Sportowy styl

Sportowa sukienka a do tego czapka z daszkiem to absolutny hit tego sezonu! Nie tylko będziemy czuć się luźno i swobodnie, ale również kobieco. Dlatego, że sukienki sportowe są  dopasowane i podkreślają naszą figurę.

Trendy modowe 2020. Foto. Instagram gailscottmodel
Trendy modowe 2020. Foto. Instagram prosport24.pl