Napisz jaką niespodziankę zaplanowałaś i wygraj prezent dla Twojego chłopaka!

IMG_1320
Napisz jaką niespodziankę zaplanowałaś i wygraj prezent dla Twojego chłopaka!

Kochani,

Dzień Chłopaka zbliża się wielkimi krokami. Dlatego specjalnie dla Was opublikowaliśmy artykuł 5 prezentów dla prawdziwego mężczyzny! W związku z tym postanowiliśmy zrobić konkurs. Poprzez niego chcemy dostarczyć Wam dawki wzajemnej inspiracji!

Do wygrania super nagroda w postaci puszki z perfumami męskimi COPACABANA BLACK. Jedyne co musicie zrobić, to napisać nam POD TYM WPISEM KOMENTARZ, a w nim:

– Napisać jaki macie sposób na niespodziankę dla Waszego mężczyzny z okazji Dnia Chłopaka.

Konkurs rozpoczynamy dzisiaj (24.09.2015) i kończymy (29.09.2015). Wyniki ogłosimy do 30 września  o godzinie 12:00.

Powodzenia!

 

Konkurs rozwiązany!

Zwyciężczynią okazała się Monika, która w Dniu Chłopaka zaskoczy swojego męża światową niespodzianką:

„Z moim ukochanym jesteśmy parą już prawie 10 lat. Zaskoczyć go to nie lada wyczyn. Ale mam zamiar podjąć to niewiarygodne wyzwanie. Co wymyśliłam? Ano mam zamiar spełnić jego największa marzenie i zabrać go w podróż dookoła świata. Brzmi nieprawdopodobnie? HA HA. Wystarczy odrobina wyobraźni, szczypta poczucia humoru i wielka ilość miłości oraz umiejętności organizatorskich. Każde z naszych 7 pomieszczeń zaaranżuję na inny kontynent. Podróż życia zaczniemy od kuchni, która na tą okazję zamieni się w Azję. Mam zamiar przyozdobić ją chińskimi napisami i lampionami, w tle puścić indyjską muzykę, a jako wspólne zajęcie przygotujemy sushi, popijając drinki z dobrą, rosyjską wódą. Multi kulti? Następnie przejdziemy do salonu, gdzie Europa zawita. Obejrzymy nasz ulubiony film Eurotrip, zajadając się bagietką, hiszpańskimi tapaz i grecką sałatą. Potem obejrzymy filmy i zdjęcia z naszych wojaży po zakątkach tego starego kontynentu. Poziom trzeci to wizyta w gabinecie, by w rytmie muzyki country (Ameryka Północna) oddać się tańcom w sombrero (to będzie WYZWANIE). Ale po dobrym jedzeniu pora będzie na sjestę, którą urządzimy sobie rzutem kamienia w Ameryce Południowej (no dobrze, zamienionej garderobie). Tam oddamy się ulubionej czynności mojego faceta i pooglądamy moją figurę w różnych bikini. Mały pokaz mody. On usiądzie w fotelu i paląc cygaro popatrzy jak ja w rytm kubańskich rytmów zatańczę w bikini sambę. Krok kolejny łazienka, w której panuje iście afrykańska pogoda. Wspólna gorąca kąpiel, delikatne afrykańskie odgłosy natury w tle, świeczki imitujące gwieździste afrykańskie niebo. Czego chcieć więcej? AAA po Afryce miło wskoczyć w Arktykę. A Arktyka będzie w sypialni, nakryci ciepłym kocem będziemy chcieli znaleźć się w Australii. A Australia moim mili to będzie nasza słodka tajemnica.”

Gratulujemy serdecznie!

Prosimy o przesłanie danych adresowych na [email protected] w temacie Dzień Chłopaka – wygrana. Przesyłkę wyślemy do 21 dni roboczych na wskazany adres