Neony – nowy singiel promujący album MIUOSH | SMOLIK | NOSPR!

Neony to już trzeci singiel promujący album MIUOSH I SMOLIK I NOSPR, stanowiący wynik kolaboracji uwielbiającego muzyczne eksperymenty Miuosha oraz producenta Smolika.

Neony – nowy singiel promujący album MIUOSH | SMOLIK | NOSPR!

Album MIUOSH I SMOLIK I NOSPR to wynik wyjątkowej współpracy. Miuosh oddał w ręce producenta swoje najważniejsze w dorobku utwory, a Smolik zupełnie je przearanżował, dodając do nich wiele mocnych, rockowych i elektronicznych brzmień, które połączone zostały z symfonicznymi dźwiękami orkiestry pod kierownictwem Jana Stokłosy.

Dziś premierę ma trzeci singiel promujący album – Neony. Utwór po raz pierwszy znalazł się na poprzednim krążku Miuosha – POP. i został nagrany wspólnie z SOXSO. Specjalnie na potrzeby koncertów w Katowicach singiel został przearanżowany przez Smolika, a Jan Stokłosa przeniósł go na język muzyki symfonicznej. Dzięki temu całość wybrzmiewa jeszcze mocniej niż w oryginale.

Wydawnictwo MIUOSH I SMOLIK I NOSPR pojawiło się na rynku 25 maja. Na płycie znajduje się 15 utworów zarejestrowanych podczas koncertu, który odbył się 11 lutego w katowickim NOSPR-ze. Muzykom na scenie towarzyszyli fantastyczni goście. Piotr Rogucki wykonał z Miuoshem dwa utwory – singiel promujący nową płytę – Wizje oraz Traffic, który znalazł się na poprzednim wydawnictwie. Do rapera dołączyła także Natalia Grosiak, która brawurowo wykonała z nim Miasto Szczęścia oraz znany z projektu Historie utwór Alunia. W NOSPR-ze nie mogło również zabraknąć Katarzyny Nosowskiej, która wspólnie z Miuoshem wykonała Tramwaje i Gwiazdy – singiel promujący poprzednią płytę – POP. Dodatkowo, wśród gości na koncercie pojawili się także Kev Fox i Kasia Kurzawska.