Niechirurgiczny lifting – Ulthera

Niechirurgiczny lifting – Ulthera
Niechirurgiczny lifting – Ulthera

Ulthera to zabieg, który nie ma odpowiednika wśród innych zabiegów estetycznych. Przeznaczony jest do nieinwazyjnego liftingu twarzy i daje rezultaty porównywalne jedynie z efektami jakie zapewnia chirurgia plastyczna.

Zabieg polega na koncentracji energii ultradźwiękowej w wybranych miejscach i na ściśle ustalonej głębokości, co skutkuje wyraźnym liftingiem, jak również znaczącym ujędrnieniem skóry. Jest to także jedyne urządzenie, które umożliwia wizualizację tkanki podskórnej podczas zabiegu, co gwarantuje wyjątkową skuteczność i precyzję działania.

Ulthera przeciwdziała siłom grawitacji, zmniejsza narastające z wiekiem nawisy skórne i zwiotczenia. Rezultatem zabiegu na twarz jest między innymi wyraźne uniesienie brwi. Dzięki temu spojrzenie staje się bardziej otwarte, a twarz nabiera odświeżonego, młodszego wyrazu i wyglądu. Efekt liftingu w postaci podniesienia i zwiększenia napięcia skóry można także osiągnąć w innych newralgicznych obszarach, które wpływają wyraźnie na kształt twarzy i wygląd szyi, a takich jak: policzki, linia żuchwy czy podbródek. Modelowanie twarzy jest wyjątkowo precyzyjne, a odmładzanie skóry spektakularne.

Nowością, którą oferujemy naszym pacjentkom w Klinice Medycyny Estetycznej Estell jest zastosowanie powierzchownie działającej końcówki, która wyraźnie i naturalnie koryguje drobne zmarszczki w „trudnych” okolicach takich jak dolne powieki i okolice ust.
Co ważne zaraz po zabiegu widoczne jest 20% efektu, pełen lifting skóry pojawia się stopniowo do 90 dni po wykonanej procedurze, gdyż tyle czasu trwa produkcja nowego kolagenu. Efektem zabiegowy utrzymuje się przez około 18 miesięcy. W większości przypadków zabieg wykonuje się tylko raz i trwa on od 40 minut do dwóch godzin w zależności od okolicy zabiegu. Co z punktu widzenia pacjenta jest rzeczą również bardzo istotną, zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji, w wyjątkowych przypadkach zdarza się niewielki obrzęk, który ustępuje po 1 lub 2 dniach.

W naszej klinice Estell dbamy o kontrolę po zabiegowe i satysfakcję naszych pacjentów. Ważne  by pacjent był zadowolony z efektu końcowego dla tego tak na każdym kroku podkreślmy słuszność konsultacji przed zabiegiem jak i  po. Pacjent powinien zawsze wchodzić po zabiegu z poczuciem bezpieczeństwa.

Pomagamy pacjentom, doradzamy co najważniejsze wykonujemy  zabiegi często w porozumieniu  z lekarzami różnych specjalizacji, jeśli pacjent tego wymaga. Nasz personel to certyfikowani specjaliści medycyny estetycznej, którzy są lekarzami z zakresu onkologii, chirurgii, stomatologii, dermatologii, ginekologii i inni. Dzięki temu dajemy duże poczucie bezpieczeństwa naszym Pacjentom.
Jako Klinika Medycyny Estetycznej, chcemy wspólnie dbać o wewnętrzne i zewnętrzne piękno naszych pacjentów, na pierwszym miejscu stawiając zawsze ich komfort i osobiste priorytety. Pomagamy każdemu z nich zrealizować marzenia oraz dążyć do pożądanych zmian, ale również utrzymać życiową równowagę i zachować swój indywidualizm. Naszej pracy poświęcamy się z pasją i autentyczną troską o każdego z naszych pacjentów. To jest nasza  – Misja. Estell