Niezmiennie doskonała Finlandia Vodka w nowej butelce

Finlandia Vodka wkracza w nowy rozdział swojej historii. W czerwcu, wódka ceniona za doskonałą jakość, perfekcyjnie zbalansowany smak oraz unikalny design, zadebiutuje w nowej butelce.

Niezmiennie doskonała Finlandia Vodka w nowej butelce

Nowa butelka Finlandia Vodka kontynuuje, trwającą ponad pół wieku, tradycję opakowań inspirowanych motywem topniejącego lodu. W najnowszym projekcie pojawiają się jednak niespotykane dotychczas, oryginalne elementy, które opisując dotychczasową historię wódki, jeszcze wyraźniej akcentują wartości, które ją definiują. Te wartości zamykają się w trzech słowach – natura, destylacja i design – słowach, które idealnie opisują również Finlandię, jedyny kraj na świecie, w którym tworzona jest Finlandia Vodka.

Projekt nowej odsłony Finlandia Vodka zachowuje motyw delikatnych żłobień, symbolizujących topniejący lód. Nowością jest granatowy kolor nakrętki, banderoli na szyjce oraz etykiety, która teraz umieszczona została w nowym, bardziej widocznym miejscu. Dzięki temu butelka będzie wyróżniała się na półkach sklepowych. Ponadto na froncie butelki pojawiają się grawerowane renifery, a na etykiecie miedziane słońce (Midnight Sun) – elementy symbolizujące nieskazitelnie czystą naturę, wskazujące równocześnie na miejsce, w którym produkowana jest wódka.

Nowa butelka Finlandia Vodka jest kolejnym projektem marki, wyznaczającym trendy w obszarze wzornictwa przemysłowego. Zastosowane w niej oryginalne rozwiązania – od faktury szkła począwszy, poprzez kolory, lokalizację wybranych elementów oraz sposób ich prezentacji – tworzą spójną całość, odzwierciedlającą jej zawartość – wódkę premium o doskonałym, czystym smaku.

Wpis znaleziono dzięki:

- Finlandia Vodka

- Nowa butelka

- Marka z historią