Nowa płyta Magdy Steczkowskiej „…nie na zawsze”

5 lutego premiera pierwszej solowej płyty Magdy Steczkowskiej. Krążek zatytułowany „...nie na zawsze” utrzymany będzie w klimacie muzyki pop, a znajdą się na nim przede wszystkim nastrojowe ballady. Wydawnictwo promuje kawałek „Gdzieś bez nas”, który Magda Steczkowska wykonuje w duecie z Kubą Molędą.

tallinder steczkowska

„…nie na zawsze” to czwarta płyta w dorobku Magdy Steczkowskiej, a zarazem pierwsza solowa. Utrzymana jest w stylistyce pop, a klimatem przypomina muzykę, którą wokalistka tworzyła do tej pory z zespołem Indigo. Tematem krążka są różne odcienie miłości, także macierzyńskiej, oraz wachlarz emocji, które jej towarzyszą – od tęsknoty do lęku przed utratą bliskiej osoby.
– Płyta nastrojowa, ale też taka, przy której można się pobawić. Na pewno można jej posłuchać, wsłuchać się w teksty, szczególnie bardzo muzyczne, więc cieszę się bardzo – mówi Magda Steczkowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

„…nie na zawsze”

Na krążku znalazło się dziesięć utworów. Większość z nich to nastrojowe ballady. Autorami tekstów są Marek Kościkiewicz, Jacek Cygan, Janusz Onufrowicz oraz sama Magda Steczkowska. Za muzykę odpowiadają Filip Siejka, Marek Kościkiewicz i Adam Niedzielin. W nagraniach wzięli udział m.in. Wiktor Tatarek, Piotr Królik, Filip Siejka i Tomasz Zieliński.

– Będzie też to, o czym zawsze marzyłam, czyli kwartet smyczkowy, który gra tam naprawdę ważną rolę – mówi Magda Steczkowska.

Krążek „…nie na zawsze” promuje singiel „Gdzieś bez nas”, który wokalistka wykonuje w duecie z Kubą Molędą. Muzycy poznali się na planie programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” i już wówczas podjęli decyzję o przyszłej współpracy. Obecnie Magda Steczkowska przygotowuje się do promocji albumu.

– Już zacieram ręce, nie mogę się doczekać. W związku z tym jest mnóstwo planów związanych z promocją płyty, z koncertami. Dużo pracy, ale ja się bardzo cieszę – mówi Magda Steczkowska.

Wiosną wokalistka zamierza też ruszyć w trasę koncertową promującą krążek „…nie na zawsze”.