Nowatorski pokaz mody ślubnej Doroty Goldpoint na Targach Wedding

Jak wiadomo, dobre wrażenie można zrobić tylko raz, zwłaszcza na tak ważnym wydarzeniu, jakim w naszej kulturze jest ślub. Dlatego bardzo ważne jest, aby należycie się do tego przygotować, począwszy od wyboru i dekoracji sali, menu, oprawy muzycznej i kwiatowej, fotografa i filmowca, na wyborze stroju kończąc.

img_2187
Nowatorski pokaz mody ślubnej Doroty Goldpoint na Targach Wedding

W ostatni weekend na Targach Ślubnych Wedding miał miejsce nowatorski pokaz mody ślubnej projektantki, która szturmem zdobywa klientki w Polsce i za granicą, Doroty Goldpoint. Właściwie nie był to typowy pokaz, a wręcz spektakl modowy z udziałem panny młodej, druhen, gości weselnych i ich pociech. Dla każdego coś dobrego i przede wszystkim modnego oraz oryginalnego.

Propozycja Doroty Goldpoint, jak zawsze utrzymana w światowych trendach kolorystycznych, prostych i uniwersalnych krojach, perfekcyjnie odszyta z doskonałych tkanin jest alternatywą dla propozycji mody ślubnej znanej z rynku. Nowoczesne podejście Projektantki do tradycji tak ważnej uroczystości, jest dedykowana dla kobiet w każdym wieku, szukających oryginalnej i eleganckiej wygody, niepowtarzalnego szyku, czasem przewrotnego podejścia do mody i tego, do czego nas przyzwyczajono. Moda ślubna nie musi być oczywista i nudna, o czym przekonali się bardzo licznie zebrani uczestnicy pokazu.

Na wybiegu można było zobaczyć Magdalenę Waligórską – Lisiecką, której Dorota Goldpoint uszyła kreację na niedawny ślub w Rzymie, modelki, Klientki Projektantki oraz młode miłośniczki mody, które zaprezentowały się sypiąc kwiatki w strojach amerykańskiej marki KateMack.