Jakie jest Twoje noworoczne postanowienie? Podziel się nim z nami i zgarnij babski poradnik!

Stworzyłaś już listę noworocznych postanowień?! Opowiedz nam o nich, a jeden z trzech inspirujących poradników może być Twój!

konkurs
Styczeń to czas, w którym wiele z nas postanawia zmienić coś w swoim życiu. „Zrzucę zbędne kilogramy”, „zamienię czekoladę na brokuły”, „będę wstawać o świcie i biegać do utraty tchu” – mówimy. Tworzymy długie listy postanowień noworocznych jednak często nasz zapał kończy się wraz z… końcem stycznia.
Najważniejsze by z roku na rok, nie tracić motywacji a wzorce pozytywnych zmian czerpać od najlepszych!

Przygotowaliśmy dla Was 3 niezwykle inspirujące babskie poradniki, które z pewnością pomogą Wam dokonać pozytywnych zmian w nowym roku! Jak je zdobyć?! Sprawdźcie poniżej!

 

Aby wygrać należy:

  • Opowiedzieć w kliku zdaniach o swoim noworocznym postanowieniu.

  • Polubić Obcasy.pl na Facebooku.

  • Udostępnić nasz noworoczny konkurs na swojej tablicy!

Trzy czytelniczki, które udzielą najciekawszych odpowiedzi zostaną nagrodzone! 😉

Do wygrania:

„WOJOWNICZKI. Jak być nieperfekcyjną i szczęśliwą kobietą”

33

„Kobiety, przestańcie na siłę dążyć do zachowania podyktowanej społecznie i kulturowo nieosiągalnej doskonałości. Kiedy zaakceptujecie życie takim, jakim ono naprawdę jest, i kiedy przejrzycie na oczy, że macie prawo do własnych wyborów, które niekoniecznie podobają się innym, wtedy w końcu się przekonacie, że dopiero po zmianie nastawienia do życia ono samo ulenie niesamowitej zmianie – na lepsze, rzecz jasne” – pisze autorka książki, Glennon Doyle Melton. Książka została okrzyknięta najlepszym poradnikiem parentingowym dla współczesnych kobiet!

„BABSKIE FANABERIE…czyli w cholerę z tym wszystkim!”

2

„To czego pragniesz, jest możliwe! Być może wymaga trochę czasu i pracy, ale jest możliwe! Napisałam Babskie Fanaberie dla Ciebie, abyś uwierzyła w siebie i stworzyła życie swoich marzeń. Codziennie uczę kobiety takie jak Ty – które straciły nadzieję i przestały mieć odwagę marzyć i chcieć – jak odzyskać siebie i zacząć lepiej żyć” – zachęca Ania Witowska, autorka poradnika.

„Jestem tu i teraz. Jak stać się uważnym we wszystkim, co się robi”

1

To pierwsza tego typu książka o mindfulness, trenowaniu uważności – bycia tu i teraz z pełną uwagą i bez osądzania, czy ta chwila jest dobra, czy zła. Inspiruje do poznawania świata z większą ciekawością, bycia bardziej uważnym w codziennym życiu i wykorzystywania swojej kreatywności. Trening uważności pozwala obniżyć poziom stresu, poprawić relacje z ludźmi, zmniejszyć napięcie i radzić sobie z bólem. Pomaga w takich stanach, jak: niepokój, lęk, złość czy wypalenie zawodowe. W książce znajduje się ponad 80 kreatywnych ćwiczeń i instrukcji oraz miejsce do prowadzenia własnych zapisków.

Do dzieła!

Konkurs trwa do 24 stycznia! Wyniki ogłosimy 25 stycznia o godz.13.00!

Zanim weźmiesz udział koniecznie zapoznaj się z regulaminem!

 

 

WYNIKI!

Anna Jeziorna – 

„WOJOWNICZKI. Jak być nieperfekcyjną i szczęśliwą kobietą”

Magdalena Krakowka – 

„BABSKIE FANABERIE…czyli w cholerę z tym wszystkim!”

Anna Thiel – 

„Jestem tu i teraz. Jak stać się uważnym we wszystkim, co się robi”

 

GRATULUJEMY!